Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy szellem befolyásolhatja...

Egy szellem befolyásolhatja az álmaimat? Üzenet, netán bosszú?

Figyelt kérdés
Régen megbántottam egy páromat. Neki volt egy testvére, akivel nagyon szerették egymást. (Ő meghalt azóta sajnos.) Egy ideje folyamatosan vele álmodom, sokszor olyat, hogy újra összejövünk, vagy csak meg akarom neki mondani, hogy én ezt szeretném.(pedig mondhatni anno sem szerettem úgy, ahogy kellett volna) Leginkább a reggeli órákban. Gyakran tudatában vagyok, hogy álmodom és ezt álmomban mondom is. Lehet, hogy a halott testvér akar bosszút állni ezekkel az álmokkal, amiért anno bántottam a testvérét, vagy esetleg "üzenni" akar valamit? Már minden félére gondolok, mert igazából évek óta nem tartjuk a kapcsolatot,nem látom,nem beszélünk,nem hallok róla, mégis vele álmodom, van hogy hetente többször is.
2010. jún. 1. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csupán a bűntudatod. Annyit foglalkozol vele, hogy az elméd elkezdett egyre több bizonyságot gyártani bűnösséged felől. Bocsáss meg önmagadnak! Ez nagyon nehéz, de csak így szabadulhatsz meg az ilyen álmoktól.
2010. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem.
2010. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!