Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ikrek nő halak férfi párkapcso...

Ikrek nő halak férfi párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ikrek nő vagyok.

Személyes tapasztalataim alapján a Halak férfi az egyetlen akivel negyed óra alatt képes vagyok bármin összeveszni.


Az ikrek nő dominál kettejük kapcsolatában.

Sajnos viselkedésével kasztrálja a Halak férfit.

A Halak férfiben ez visszatetszést kelt.

2016. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Csatlakozok az előttem szólóhoz.

Az Ikrek egy tehetséges színész, aki azt hitet el a párjával, amit csak akar - de nem a Halakkal, aki mélységekre vágyik.

Ha az Ikrek megbántja, nem tudja majd kiengesztelni - mert a Halak a távolságtartás nagymestere.

Szerintem nem kellene erőltetni, de ez csak az én véleményem.

2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Halak nő manipulátor hátulról szervezkedő és azt gondolja mindenkit megtéveszt az átlátszó manírjaival .
2016. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már 8 éve együtt vagyunk a párommal, én ikrek, ő halak. Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a tapasztalata :)

Mi nagyon ritkán veszekszünk és akkor is csak apróságokon. Nem szoktam indokot adni a féltékenykedésére, a bizalma miatt teljesen szabadjára enged, de tudom a korlátaimat.

2016. jan. 2. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
A tisztelet a kulcsszó, de akkor merem mondani: szeretet. :)
2016. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Aki hisz a horoszpókban az ostoba babonás vénasszony!


Csak szólok, mielőtt elharapózik a topik.

2016. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 AshiV válasza:
92%

Semmi köze a születési időpontodnak ahhoz, hogy hogy jössz ki valakivel. Ha nem vagytok parasztok és van közös érdeklődésetek, oké lesz, ha rossz döntéseket hoztok, akkor meg azzal is össze fogtok veszni, akivel az égiek egymásnak szántak titeket.


Most komolyan, szerintetek a csillagképek (amelyek nagyrészt hidrogénből, héliumból meg rengeteg bolygóközi térből állnak) nem tesznek magasról a kis percéletű nyomorotokra? De.

2016. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Most komolyan, szerintetek a csillagképek (amelyek nagyrészt hidrogénből, héliumból meg rengeteg bolygóközi térből állnak) nem tesznek magasról a kis percéletű nyomorotokra? De."


Ezen jót nevettem!Teljesen igazad van :):):)

2016. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
58%
Ez egy baromság, nem ettől függ egy kapcsolat működése.
2016. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%

Ez a két embertől függ, milyen nevelést kaptak, milyen környezetben nőttek fel, felvett viselkedésminták...

De ha úgy könnyebb élni, akkor fogd a csillagokra.

2016. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!