Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Halak férfi és nő tisztában...

A Halak férfi és nő tisztában van vele, hogy a sok megjátszott érzelemmel, melodrámával, ugyanakkor gyakori cserbenhagyásokkal rendkívül megbízhatatlan mások szemében? -minél jobban megismerik, annál jobban?

Figyelt kérdés
Más jegyűek: ti hogyan toleráljátok ezt tőlük?

2015. dec. 15. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Azok nem megjátszott érzelmek, hanem valódiak, a cserbenhagyás igaz, és a melodráma is, de nem tehetnek róla, ők ilyenek.

Én jól tolerálom, mivel családtag és nem párkapcsolat. :-)

2015. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
És te tisztában vagy vele, hogy durván általánosítasz?
2015. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogyan tolerálom az ilyen embereket? Türelemmel, sok türelemmel, máshogy ez nem megy :D

Másrészről viszont egyetlen ilyen ismerősöm se halak jegyű...

2015. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ellenkérdés:

Az általad felsorolt tulajdonságokkal rendelkezők mind tisztában vannak azza, hogy ők "Halak jegyűek"?

2015. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Na én csak fél évig bírtam egy Halak pasival, úgy, hogy már a második hónap után otthagytam volna, csak adtam még egy esélyt a dolognak...

Valóban a megjátszás nagy mestere volt... Valódi érzelmei nem nagyon léteznek. Ez az a tipikus kihasználós fajta.


Eleinte tök kedvesnek és aranyosnak tűnik. SOkat nem beszél, amiből azt hiszem, hogy inkább félénk vagy bátortalan, esetleg még bizalmatlan, szóval eleinte az ember türelmes vele.

Aztán ahogy egyre többet együtt vagyunk, és továbbra sem lehet vele semmiről beszélni, mert mindent terel, magáról semmit sem mond, semmiről sincs véleménye... De közben az is nyilvánvaló lesz, hogy nem félénkségről van szó...

Na szóval ez hosszabb távon idegesítő. Én korrekt vagyok, nyílt vagyok, maximálisan bízhat bennem, míg ő titkolózik, rejti a gondolatait, céljait, és állandóan azt érezni mellette, hogy jó ég tudja mi lesz holnap... Ez nem működik. Ilyen emberrel együtt élni nem lehet. Végül jön a melodráma, vagy cserbenhagyás, vagy ilyesmi.

Halak pasi felejtős inkább....

2015. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a nyugati asztrológia szerintem nem működik. alapból el van csúsztatva hogy lejárassa az asztrolgiát.
2015. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!