Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 és fél hónapon keresztül...

2 és fél hónapon keresztül minden este legalább 1 órát imádkoztam Istenhez, az anygalokhoz és minden égi erőhöz aki tud segíteni, hogy sikerüljön rendeznem egy emberrel a viszonyomat. Mégsem történt semmi. Akkor mégse léteznek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a viccet,mikor a szegény ember minden nap imádkozik,hogy nyerjen a lottón,isten meg egyszer csak beszól,hogy legalább egy szelvényt vegyen? Látod a párhuzamot?
2016. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon hosszú idő, én már feladtam volna. Próbáltad már a sötét oldalt kérni? Isten lehet, hogy elfoglalt és nem ér rá.
2016. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha mindez negatív értelemben befolyásolja a másik fél szabad akaratát, akkor nem fog összejönni.


Nekem általában néhány imádság és könyörgés elég szokott lenni, hogy sikerüljön valami. Ha ilyen sok idő alatt sem történik változás, akkor hiába... Vagy csak nem próbálkoztál más módokon is.

2016. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!