Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mamámnál aludtam 2-3 éve...

Mamámnál aludtam 2-3 éve egyik este ez történt. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Egyszer a mamámnál aludtam és késő órákban nővéremmel még a kisszobában tv-t néztünk.Nagyon kellett pisilnom :'D és ki mentem wc-re .Elkezdtem pisilni és hirtelen a fejem magától jobbra fordult és olyan érzésem volt mintha valaki belém rugna(fájdalom nélkül csak érzés volt olyan). Egyedül voltam ott senki nem volt ott. Meg ilyedtem és rögtön be futottam a szobába és el kezdtem kicsit remegni. Mai napig pontosan emlékszem az érzésre . Nem is alszom már nagyon mamámnál . 16 f. Mi lehetett ez ?

2015. márc. 16. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Seggbe rúgott a wcmanó!
2015. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
A láthatatlan ember pont szart, te meg telibe pisilted őt...
2015. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Aludj csak nyugodtan. Ha volt ott valami, azt magaddal vitted.
2015. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, az csak jóindulatú, nevelő szándékú figyelmeztetés volt, hogy a 13-14 éves életkor nem jogosít fel a mellépisilésre!
2015. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mokyu! ***** válasza:
0%
A halál megjelölt rádkerült a billog bogárkám
2015. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ici pici pók, felmászott az ereszen. De jött a..... S lemosta hirtelen......... Felszáradt, igy az icipici pók felmászott az ereszen.
2015. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ugyan már emberek.. :D

Egy növésben lévő szervezetben kicsit megpattan egy ideg, nem írtad, de gondolom a lábadban, combodban valahol. Ezt nem szellemek hanem növőgörcsök okozzák ami nem feltétlen fáj. Majd ha hirtelen 20C°-ot esik a szobában a hőmérséklet és vért könnyezel egy lebegő széken ülve akkor szólj, azt már megnézném, de ez! :D

2015. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én komolyan írtam ezt ki. Nem vérkönnyezésre meg lebegésre vagyok kíváncsi. Köszi
2015. márc. 16. 19:44
 9/14 anonim válasza:
Iomrángás?
2015. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kecske lábszár
2015. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!