Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez meg mivolt este, ki dobálta...

Ez meg mivolt este, ki dobálta az ajtómat?

Figyelt kérdés

Tegnap korán mentem aludni, de alvás elött egy kicsit olvastam még. Az ajtó bevolt csukva, mivel már nem akartam olvasás után felkelni hogy behajtsam.


Egyszer csak nagy koppanást hallok az ajtón és leesik valami (kint). utána a pattogásokból kitudtam venni hogy a labda és hallottam is hogy a kutya szalad utána és elkapja aztán a kutya távolodott. Pár másodperc múlva megint nagy koppanás az ajtón, megint hallom a kutyát közeledni kívülről és megint elszalad (gondolom a labdával).

Először azt hittem anyám szórakozik, de nem értettem miért dobálná a kutya labdájával az ajtómat. kb az 5. után kiordítottam hogy hagyjad már abba nem bírok így olvasni, erre 2szobával arrébről vissza ordít hogy mit? Mivel a hang onnan jött ahonnan nem lehet megdobni az ajtómat (a falak miatt) így biztos hogy nem ő volt, és senki más se volt otthon. Kimegyek és a kutya a folyosó végén rágcsálja a labdát. A kutya egyértelműen nem tudja hozzávágni az ajtómhoz így, ekkora erővel ráadásul távolról..


Én nem hiszek a szellemekben, de ez elég durva volt.. Mi a fene lehetett?


a válaszokat Köszönöm!


2014. dec. 12. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
2014. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Pedig más nem lehetett. :) Én sem hittem semmiben régen,de aztán annyi megmagyarázhatatlan dolog történt már velem,hogy kénytelen voltam elfogadni,hogy van olyan,hogy természet feletti. De biztos kapsz itt majd "logikusabb" választ is.
2014. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha már te lusta vagy szegény kutyulival játszani, legalább a szellem nem az.
2014. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutya és a Macska is képes arra, hogy a labdával játsszon. Nálunk a benti állat macska és bizony néha rám is rám hozza a frászt amikor elkezd a labdájával játszani, illetve neki ugrik az ajtónak. Kint a kutya pedig a farkával olyan hangot hallat, mintha kopogna valaki.
2014. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Unatkozott a Slenderman...
2014. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztosan a kutya volt, más nem lehetett.
2014. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Legoman ***** válasza:
44%

Az állatok megérzik a szellemeket és látják is őket. Jobban mint az ember. Nos ha a kutyád szellemet észlel, akkor nem fog elkezdeni a labdával játszani, hanem elkezd egy pontot ugatni és nem megy el onnan. Olyankor nem lehet bírni az állattal. Ha elindul a szellem, a kutya követi a szemével és felkészülten áll. Szóval nem fog elkezdeni labdázni. :) De minden állat ilyen, a macska is felébred az álmából, ha szellem van a házban és elkezd fújtatni rá.

Ha viszont többször is megismétlődik és, a kutya bent van veled a szobában és szem előtt van, és senki nincs otthon csak te, majd megint hallod a koppanásokat, akkor már szellem lesz. Kivétel, ha lépcsőházban laksz. Figyeld a kutya reakcióit. Ha megtörténik megint, és a kutya is hasonlóan reagál, mint ahogy fent írtam, akkor írj privátot és megmondom, hogy tudod elküldeni onnan. :)

2014. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutyád ügyesebb, mint képzeled. :-)
2014. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem is a kutya csóválta a fejét a szájában a labdával és így vágta hozzá az ajtódhoz
2014. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!