Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma ránéztem egy emberre és...

Ma ránéztem egy emberre és egyből beugrott, hogy hamarosan meghal, miért!?

Figyelt kérdés
Nem ismertem, nem volt làtható jele annak, hogy haldokolna vagy beteg lenne, koràhoz (60 év körül) képest egészségesnek tűnt, egyszerűen a tudatalattiból ez a gondolat bukott fel mikor rànéztem. Először teljesen természetesnek vettem, majd egy pillanat múlva eszméltem fel, hogy aztak. urva...

2016. jan. 25. 01:36
 1/6 KondorPeter válasza:
És tényleg elhalálozott?
2016. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, remélem nem, egyébként a hamarosan valami olyasmi érzet volt, hogy 1-2 éven belül max 3
2016. jan. 25. 02:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hallotam még ilyenről,de bármi megtörténhet

Lehet hogy olyan lelki kapcsolat van köztetek .. tehát lelkitársak vagytok gondolom.Aztán valahogy sikerült egy ilyen megérzést elkötnöd tőle.Közölni kéne vele ,de nem is ismered , meg elég durva lenne hogyha csak úgy beállítanál vele ezzel.

2016. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo ismertem az embert, eljött hozzank vendegsegbe es akkor kezet adott raneztem es egy pillanatra halotnak lattam ahogy a szemebe neztem,kifeheredve felugrott szemekkel es félredöntött fejjel de ez par masodpercre csak, utana elmult de egy honpra ra meg is halt, volt meg egy hasonlo estem de őt nem ismertem ugyanugy csak eljött besegiteni munkaba, hasonlo kep, es egyik nap csak rá gondoltam de egesz nap, pedig ha 2x lattam egy kezfogas meg üdvözlés erejéig, ahogy vege lett a napnak masnap mondta az ismerősöm, higy az illető meghalt, mondom marha jó, volt egy harmadik eset őt már jobban ismertem segitettem neki a szamitogeppel, es megint csak vllt egy nap amikor ő járt a fejembe de reggeltől estig utana kiderült, hogy meghalt ... Érdékes mindenesetre
2016. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ember a szokások rabja. Az is egyik szokása, hogy meghal. Könnyen ki lehet tehát sakkozni...

Viccet félretéve, vannak apró jelek, amikből a tudatalatti kiszűri az ilyen információt. Főleg, ha volt a családban olyan, idősebb személy, aki meghalt. Az agyad elraktározta az utolsó időszakban a külsejében bekövetkezett változásokat, amiket te tudatosan nem ismertél fel, hiszen ezek a változások nem egyik pillanatról a másikra következtek be. Érthető így, vagy fejtsem ki bővebben?

2016. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
huh utolsó ez édekes, lehet van benne valami
2016. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!