Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ma sétáltam Egy feliratot...

Ma sétáltam Egy feliratot láttam. Szerepelt benn a, , price, , /ár/ szó. Beugrott egy prédikátor neve akiről jó 10 éve hallottam utoljára/Derek Prince/. Este a facebookon megosztottak tőle egy mondást. Véletlen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyenekre csak a vakok és tudatlanok mondják, hogy véletlen, akik még nem látták meg az Igaz Fényt.
2014. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laylah ***** válasza:
87%
Véletlen. Mégis milyen mögöttes természetfeletti dolgot képzeltél bele? Ez csak a te tudattársításod miatt lett így. Ha nem hallottál volna arról a Price-ről, akkor biztos, hogy nem érdekelt volna, hogy kitesznek-e tőle egy idézetet vagy sem. Nem mellesleg, ezt olyan, mintha emlegetnék a Petőfi-hidat, este meg látnék a fészen egy Petőfi-idézetet. Nincs ebben semmi...
2014. febr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Dehogy véletlen, hogy is lenne az!

Ez az őrangyalod személyes közreműködésének köszönhető, aki így próbált figyelmeztetni arra, hogy nem fizetted be a megemelt árú internet számládat, és ha kikapcsolják, még a faszbúkodat sem fogod tudni megnézni!

2014. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abszolúte véletlen. De ez miért is lenne ijesztő? Beugrott a Sherlock 2. évada?
2014. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a "price" és a "Prince" nem is ugyanaz a szó! Ráadásul, tekintve a "price" jelentését, az nem éppen ritka szó, de a "prince" sem...


Kb annyi az összefüggés, mintha látnád a "Vasúti jegypénzár" szavakat, majd még aznap egy "Wass" Albert idézetet. :)

2014. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem érted pontosan.Nem az a lényeg hogy a price és a prince szó nem ugyanaz.Hanem hogy beugrott róla a prédikátor neve akiről 10 éve nem hallotam mert nem foglalkoztatott a vallási téma.De mikor a kérdésem beírtam ,akkor melankolikus istenkereső állapotban leledztem. :).Erre este megoszt valaki egy gondolatot a prédikátortól aki mellesleg az egyetlen akinek egyáltalán megjegyeztem a nevét.Max Tőkés László jut eszembe :)
2014. márc. 5. 20:10
 7/7 anonim válasza:
ez ugyan olyan mint amikor én egyszer bementem a suliba reggel és valamiért (fogalmam sincs miért) egész nap a "Gábor Áron rézágyúja " kezdetű dalt dúdoltam/énekeltem de jutott eszembe semmiről nem egy szóról pusztán csak úgy eszembe jutott majd utolsó órában énekórán a Gábor Áron rézágyúja dallal kezdtük az órát :) nem éreztem különlegesnek csak nevettem rajta hogy érdekes véletlen ( vagy nem az ki tudja )
2014. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!