Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem tiltják be ezt a...

Miért nem tiltják be ezt a über mizériát? 👇

Figyelt kérdés
hülyébbek mint a taxisok és nem is tartoznak semmi hivatalos társasághoz így ,még,panaszt sem lehet ellenük tenni.

2015. dec. 12. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell überrel járni, ha nem tetszik. Szerintem marha jó dolog.
2015. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem jártam még ilyensmivel,nem valószínű,hogy fogok csak látom a figurák viselkedését,a munkahelyemen szoktak mások után jönni.
2015. dec. 12. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Tipikusan olyan ember lehetsz aki jobban törődik más dolgával mint a sajátjával.
2015. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Citrom, sajnos nem ,csak munkámból adódóan én kell foglalkozzak ezekel a degeneráltakkal 😂 a taxis fajtát is ismerem,csak emiatt fárasztóak rám nézve.
2015. dec. 12. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire jártas vagy a dolgokban, minek kérdezed?
2015. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit kell velük foglalkozz?
2015. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5,6-os ,mert ez egy kérdezős lap ,muahahaha,ti, mi a fenének vagytok itt?! retradáltak. 😂
2015. dec. 12. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Menyével vissza általánosba te gyökér és ha amúgy is okosabb vagy a többieknél akkor ne kérdezősködj. Takarodj a parlamentbe és ott pofázz, hogy szüntessék meg azt a dolgot, amit még KI SE PRÓBÁLTÁL. És te vagy a R E T A R D Á L T!!!
2015. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na szóval... Ha ennyire aggaszt a dolog akkor menny el valami hivatalos helyre és intézkedj! Nem tudom milyen választ vársz. Ettől a kérdésedtől semmi sem fog megváltozni, de ha szerinted igen, akkor várd a választ ami megszünteti ezt a helyzetet és rögtön nyugodtan dőlhetsz le aludni!
2015. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ismét a kérdező van felháborodva,meg nyilván a válaszolók a hülyék,egy olyan kérdésnél aminél szegény kérdező nem azt a választ kapta amit hallani szeretett volna!De írd meg nekem privátba milyen választ vársz a kérdésedre,majd én azt bemásolom neked ide,és akkor hátha megnyugszik a lelki világod,és újra helyre áll a világ rendje!!
2015. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!