Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma valahogy mágnes ként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma valahogy mágnes ként vonzott egy lány hozzám. Akár hová mentem ő ott volt. Ez jelent valamit vagy csak a véletlen műve?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mivel véges lehetőség létezik, így nem tudom miért akarsz ebbe többet látni, mint ami.
2013. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Véletlen. Ennyi.


Kivéve ha baromi szép vagy de akkor az összes csaj így követne (ez a szokásuk)

2013. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy.
2013. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán mágnesként vonzottam egy lányt magamhoz.

Vagy mágnesként vonzott magához egy lány.

Azt jelenti,hogy abban az időtartamban,(gondolom suli, szünetek) arra kellett mennie, amerre neked is.

Nincsenek véletlenek...

2013. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Vagy csak szimplán paranoia... :)
2013. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 de mégis mekkora esély van rá arra, hogy ugyanazzal a busszal megy suliba amivel én, ugyan akkor ér oda a sulihoz amikor én (ha bár ő másik úton jött), szünetbe mindig láttam, és ugyanakkor lép le a suliból is mint én, ráadásul egy busszal is jöttünk haza.
2013. okt. 4. 12:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Iskolásoknál nagyon gyakori.
2013. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szünetben azért láttad mert neki is ugyanakkor volt szünete , ez evidens. Ugyanakkor végez=ugyanannyi órája van mint neked=ugyanazzal a busszal megy haza,ugyanakkor,talán az osztálytársad?

Ugyanazzal a busszal megy=azon a környéken lakik, ahol te.Túl sok a közös tényező, ebből következik az amit leírtál. De azt figyeld meg, hogy néz-e téged, ad-e valami egyéb jelet, amiből talán más eredményre is juthatsz. Mit érzel, ha meglátod például?

2013. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy odajár ahova én stb. de arra mennyi esély volt hogy ma, hogy akkor jön el a suliból mikor én. A harmadik óra után leléptem (különböző okok miatt) és ő is akkor ment haza. Egyébként ha jól láttam néha szokott nézni, volt már párszor mikor elkaptam a tekintetét.
2013. okt. 4. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!