Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek még huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek még huszonéves évei közepére sem volt kapcsolata, az lehet csupán a véletlen műve, lehet csak a szerencsére fogni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 11:44
 1/8 LazyJones ***** válasza:
Részben. Az is egyfajta pech, hogy a környező pasik közt nem veszi észre a hozzá illőket, bár elvétve lehet olyan tényleg, hogy nincs normális partner. De hogy az internet világában se legyen egy olyan ember, akivel összepasszol..? Háááát....necces.
2015. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt nevezem csodának... :-)


Manapság a csajok már az oviban beleülnek a cumiba... :-)

2015. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem véletlen, hanem azért van, mert a herceget várja fehér lovon, és senki sem elég jóképű neki.
2015. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Lett volna rá 1000 (nem túlzás) lehetősége, de nem élt vele = nem normális dolog
2015. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen, lehet a véletlen műve. Nekem 22 éves koromig nem volt kapcsolatom. Nem volt rá lehetőségem, vagy én nem jöttem be másnak, vagy más nekem. Nem, nem kell az első ember karjaiba rohanni, csak ha tényleg szereted. Aztán megismertem azt, akivel tényleg jól éreztem magam és passzoltunk. Előtte én is sokszor éreztem úgy, hogy valami biztos nincs rendben velem, láttam, hogy körülöttem már a 16 éveseknek is barátja van...aztán örültem, hogy ő volt az első, mert tudom, hogy előtte senki sem lett volna nála jobb. És nem maradtam le semmiről sem.
2015. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös,ez szép és jó,de hogyan magyarázod ezt meg annak,akinek valóban nem lehet soha párja?!

Mert egyre több ilyen van sajnos,és főleg a férfiak körében...

Jómagam is ilyen vagyok,és csak azért nem lehet,mert nem jóképűnek születtem,és így már nem is nagyon érdeklem a nőket...Anélkül szóba sem állnak velem,megismerni meg aztán végképp nem.

23/F

2015. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy állsz hozzá, hogy tényleg soha nem lehet, akkor valóban úgy is lesz. Nem vagy jóképű? Na és? Attól, mert az átlag kategóriába nem férsz bele, nem jelenti azt, hogy soha senki nem fog annak találni. A kinézeten kívül amúgy is rengeteg fontos dolog van még. Nem azt mondom, hogy nem számít, mert az nyilván hazugság lenne, de nem csak az számít.

5-ös voltam

2015. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
inkább azt mondanám, hogy baromira lusta
2015. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!