Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A jógától, tényleg lehet...

A jógától, tényleg lehet emlékezni?

Figyelt kérdés
Akár 3-4 éves kori emlékekre is?

2016. febr. 14. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mennyi fogalmad van a jógáról? Szerintem semmi, legfeljebb néhány gyakorlatot láthattál. De a jógának csak egy eleme. Az egy életfilozófia, keleti bölcsesség. Alig hiszem, hogy jogi, vagy jogini lenne belőled.
2016. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jóga nélkül is lehet emlékezni.
2016. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A yoga egyszerű gyakorlásától nem. Ahhoz mély filozófiai szinten kell művelni. Plusz az sem mindegy, milyen jógát végzel.
2016. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Szerintem te a regressziós hipnózisra gondolsz. :-)

Attól (bizonyos fokig) lehet, ha nem sarlatán csinálja, hanem képzett pszichiáter.

2016. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit te jógának hiszel, az olyan messze van az igazitól, mint Makótól Jeruzsálem!

.

A gyakorlatok elvégzéséhez kell emlékezni tudás, hiszen különben minden egyes esetben újra kéne tanulni.

Az említett gyakorlatok végzése ugyanannyira javítja az emlékezetet, mint a hobbi szinten végzett magasugrás.

2016. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-4 éves korára az átlag ember mindenféle varázslás nélkül is visszaemlékszik. Korábbi időkre alapvetően nem, de ezen a jóga sem segít. Nincs is semmiféle összefüggés.

Viszont voltak olyan álmaim, aminek nem lehetett valós élmény alapja. Ezek többször visszatértek. Amikor szüleimnek elmeséltem, ők mondták, hogy még karon ülő csecsemő voltam, amikor az álombéli helyeken jártak velem.

Nos, az ilyeneket elő lehet hívni regressziós hipnózissal. Jógával nem.

2016. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!