Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa dolog történt velem...

Thelyzet kérdése:

Furcsa dolog történt velem nemis almodtam de mintha nemis lettem volna magamnal mitortent velem?

Figyelt kérdés
este volt fekudtem az agyamban a sötétben es azt vettem eszre h hirtelen olyan volt mintha zuhantam volna lefelé nagyon magasbol es halalfelelem volt rajtam . a szemem nyitva volt de a szememen kivul mozgatni mast nem tudtam minden erofeszitesem ellenere a labujamat sem tudtam meg mozgatni se a kezem se labaimat hang sem jott ki a torkomon pedig probaltam üvölteni a szuleimnek de valami uralta mindenemet ..kitudja h mivolt ez ??
2016. febr. 15. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Most mondtad, hogy nem voltál magadnál. Mit akarsz még?
2016. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott elötte h mintha .. es azt is irtam h nyitva volt a szemem nem tudtam mozdulni se hangot kiadni ..mit akarok ? Egy ertelmesebb valaszt
2016. febr. 15. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Tudod ezt a paraszt ember úgy hívja, hogy ,,alvásparalízis", és normális embert keresve sem találsz, ha mégis mutas majd be neki. Pláne, ha nőstény.
2016. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Kéne nyitni egy olyan topicot, ami alváshiánnyal alvás problémákkal foglalkozik, így ott tehetnéd fel ezt a kérdést. Nem gondolod? Milyen jó lenne már. Olyan hülyeségek vannak itt, olyan egyértelmű kérdések, hogy eldobom az agyam. Egyébként amikor be írtad a wiki néninél, hogy "alvásparalízis" mit dobott ki?
2016. febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!