Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ne nézzetek hülyének vagy...

Ne nézzetek hülyének vagy földnek de mostanában elég fura dolgok történnek velem légyszi valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni, szóval arról van szó, hogy megérzek előre dolgokat, halál komoly, valamikor álom formájában valamikor csak eszembe jut. Pl. : múltkor apámmal beszéltem, hogy milyen szar, hogy kilyukadnak a kerekek, másnap defektet kapott, de ez még semmi ilyen sokszor van de van pl. mikor egy konkrét dolgot almodok és az megtörténik.

Nem vagyok dilinyosnak de valamit segithetnetek meg csak 15 éves vagyok és lány. És nem vagyok babonás.



2016. febr. 17. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Te lyukasztottad ki apád kerekeit?
2016. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok mindenkivel megtörténik, ne foglalkozz vele. Velem is volt jó pár, az egyik ilyen pedig eléggé brutális lett...
2016. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Én így vizsgáztam éveken át 5-ösre.
2016. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most ezzel mi a baj? Szerintem jó képesség, nem kell megijedni tőle. Tán azért van ilyen képességed, mert esetleg jól jöhet. De nem tudom, lehet, hogy csak magas tudatszinten vagy, és ettől vagy pro, és ettől vagy képes az időn átívelni -ezt most furin fogalmaztam meg, de érted, gondolom:) -idő korlátjait átlépni esetleg, mintha ott se lennének, talán így jobb:)
2016. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Legoman ***** válasza:
100%

Ilyen képessége mindenkinek van. Sőt minden képesség megtalálható minden emberben.

Az álmok is lehetnek jóslóak, és figyelmeztetőek, hogy ez meg ez fog történni.

A megérzések napközben jönnek, amik jöhetnek képek, hangok vagy gondolatok formájában is.


Ha az ember hallgat a megérzéseire, az egyre pontosabb lesz, és egyre több mindent mutat meg, egyre hosszabb távra kinyúlva. Hallgass rá, és intézkedj. Fogd fel úgy, mint egy barátot, aki szól neked, hogy ezt csináld, mert különben ez lesz, te pedig bízol benne.


Ha bízol a megérzéseidben, akkor önmagadban is bízol.

2016. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Nyerd meg egyszerre az ötös és hatos lottót.
2016. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Emelkedett a rezgés szinted.

Az, hogy néha megálmodsz dolgokat az még csak a kezdet.

Lesz még ennél brutálisabb is nyugi!:)

2016. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi. Semmi baj sincs ezzel, majd megtanulod kezelni.
2016. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pont nemrég beszéltem erről a párommal.

Nekem úgynevezett igazmodnó hangom van.


Más automatikusan ír, meg angyalokat lát, nálam csak az igazmondó hang ment át a szűrőmön.


Ha valamit tudni akarok, akkor hagyom, hogy kimodnjam.


Aztán meg nem győzöm lesni, hogy a határtalan hülyeségnek ható valami mondat mégis igaz, és miért is igaz.


Amit leírtál, a kerekekkel, nem belebeszélésnek tűnik ( ám simán lehet sajnos az is, és apud annyira szeretett hogy úgy döntött kipróbálja mindezt persze tudat alatt), hanem inkább ilyen igazmondásnak.

Az álmok azok mások, azok nem az én asztalom.

Légy pozitív

2016. febr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem is voltak olyan időszakaim amikor sok mindent megláttam, lehet hogy csak véletlen egybeesések sorozata, lehet hogy van rá valamilyen tudományos magyarázat, csak még nem jöttek rá mi az. De szinte mindenkinek vannak ilyen olyan megérzései, egyik tanárom is beszélt ezekről egyszer, eléggé gyakori dolog ez.
2016. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!