Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy volt egy...

Lehetséges hogy volt egy ikertestvérem csak elvetették?

Figyelt kérdés
Mostanában ötlött fel bennem a gondolat, azon dolgok kapcsán, hogy párom felhívta rá a figyelmem, hogy gyakran fogom a saját kezem természetellenes módon. Ezt úgy értem, hogy pl: mindkét kezembe szorítom a hüvelykujjam gyerekkorom óta és gyakran úgy is alszok el. Vagy amikor lefekvéshez készülődök automatikusan megfogom a bal kezemmel a jobbot, úgy mintha a jobb kezem nem az enyém volna hanem másé, szóval az egyik tenyérrel felfelé van a másik pedig benne. Gyakran könnyebben alszok úgy ha ölelek valamit. Párnát takarót plüsst. Anyám egyszer említette, hogy utánam lett volna egy kistestvérem, de elvetette mert nem akart harmadik gyereket.(Anyám gyűlölte apámat... apám alkesz). Én egész életemben valahol hiányoltam valamit. Sose tudtam megmagyarázni, hogy mi az. Csak azt éreztem nem vagyok teljes. Lehet, hogy nem utánam volt a kistesó, hanem mellettem? Édesanyámmal a viszonyom rémes. Mióta az eszemet tudom nem kedvelem. Nem tudom miért. Mindig meséli, hogy kicsinek is olyan voltam, hogy nem hagytam hogy ölelgessen. Kimásztam a karjaiból mindig és sose voltam hozzá kedves. Nem mentem oda hogy szeretem vagy hogy megöleljem. (Ő se közelített soha. Mióta élek csak fenyegetni tud és kényszeríteni.) Sőt. Mindig is borzalmasan viselkedett velem. Kigúnyolt, sokat vert. Mai napig bénának tart az élethez és nem bízik bennem. Tudat alatt szerintem nem kívánt gyerek voltam. Csak nem sikerült engem is elpusztítani. Ez megmagyarázna mindent. Sose mondaná meg az igazat ha így volna. Van más mód, hogy kiderítsem igaz e ez? Tényleg mindent megmagyarázna. De ezt csak ehetőség. Nem biztos hogy így van. Vélemény?

2016. febr. 17. 20:28
1 2 3
 21/21 Puffinlekvár ***** válasza:

Megértem,amit leírtál,nekem is van egy nagyon erős hiányérzetem, hiszen a kezdetben ikerterhességnek indult folyamatban mindig együtt voltunk, nyilván felnőttkorban különváltunk volna, de akkor is olyannak érzi az ember,hogy ő teljesen megértett volna... Egyszer azt álmodtam,hogy találkoztam vele, eltévedtem,rossz buszra szálltam, és becsöngettem valahová, bent volt az ikertestvérem. Rosszabb is lett,mert csak álom,de jobb is,mert legalább valamilyen szinten mintha ő is élne. Szoktam álmomban ölelni magam stb. Csak az érti,aki átélte. :) Azt tudtam könnyíteni a kötődésemen,hogy találkoztam olyan emberekkel,akiknek ugyanilyen érzéseik vannak,fogják,ölelik magukat, egy hullámhosszra tudunk kerülni. Ez sokat segített! Hogy megértik,milyen ez. De azért hiányzik és fog is. Remélem,majd találkozok vele,csak reinkarnálódott már. :)

Neked is könnyű feldolgozást kívánok,bár mióta írtad,lehet,hogy túlléptél rajta.

2020. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!