Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen, hogy ha...

Mit tehetek az ellen, hogy ha valamit hallok vagy látok az megtörténik velem is?

Figyelt kérdés
Ha látok vagy hallok valamiről, pl. egy (egyszerű) betegségről, akkor pár nap múlva nálam is megjelenik. Nagyon erős nálam a vonzás törvénye vagy mi, és hát a negatív, rossz dolgok áttapadnak rám. Pozitív dolgok is biztosan, de már előre félek, hogy mit fogok látni-hallani. Persze nem minden, hanem inkább kisebb, hétköznapi dolgok. A neten már nézegetem az egészség szóra bejött képeket, hogy azzal erősítsem a pozitívumot. De már elegem van ebből a ragadósságból. Mit tehetnék, hogy végre "függetlenedjek"?
2016. febr. 18. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichológust.
2016. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne járj temetésre...
2016. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne nézz krimit, horrort...
2016. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy van körülötted egy nagyon erős szűrő, ami csak a jó dolgokat engedi be hozzád.
2016. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert beképzeled magadnak és hülye fejjel el is hiszed. Pl most megemlítem a leukémiát. Gondolod holnap az leszel?
2016. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem képzelem be egyáltalán.

sőt szoktam már mondogatni is h töröl töröl, ezt a tvben hallottam, hogy javasolják


a szűrő az jó ötlet. annó valaki javasolta h amikor anyámmal beszélek, és ő rendszerint erősen panaszkodik, akkor képzeljek magam köré egy arany vagy fehér burkot, ami nem engedi át . elképzeltem, bár erősen kellett koncentrálnom, vagy ezért vagy azért, de anyám hirtelen abbahagyta, és normális dologról kezdett beszélni.


namost akkor szűrőben járkáljak egész nap?

2016. febr. 18. 14:14
 7/9 anonim válasza:

+1 az elsőnek.

Menj el orvoshoz...

2016. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Mit jelent, hogy töröl töröl? Takarító vagy? A te problémád pszichológiai eredetű nem fizikai. Be beszéled magadnak és el is hiszed. Nem ismerem anyádat, de bizonyára észreveszi rajtad, ha nem vagy kíváncsi a hisztijére. Észrevette témát váltott.
2016. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Legoman ***** válasza:

A negatívumnál sokkal gyorsabban válik valóra, a vonzásnál is egyaránt, mivel az ember szinte majdhogynem ebben viszi bele a legtöbb érzelmet, és éli át.


Én is szoktam hasonlóan érezni.

Sokáig betegségekről sem szeretek hallani, és beszélni, mert folyton automatikusan elképzelem magam, és érzem át a helyzetet, viszont ilyenkor szépen lassan visszaterelem a gondolataimat a pozitívum felé, és hálásan megköszönöm azt, hogy egészséges vagyok, vagyis ezt mondom magamnak hálát érezve:

"Köszönöm hogy egészséges vagyok!"

Kicsit még el is mosolyodok, és utána minden elmúlik, majd visszaterelem a figyelmemet a külvilágra, és tudatosítom magamban a környezetet, hogy visszatérjek.


Lényegében nem kell képeket nézegetnek, csak adj hálát, hogy egészséges vagy. :)

A hála érzete nagyon nagy segítség a pozitív gondolkodásban.

2016. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!