Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel magas és helyes pasi...

Mivel magas és helyes pasi vagyok, igy megtörténik gyakrabban hogy tetszek valami idegen lánynak de a hapsi akivel van az elkezd engem undoritóan mocskolni. Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Most már azt se tehetem hogy ne menjek ki a házból, vagy zsákot huzzak a fejemre, hogy ne vegyen észre semmi nő sem....
2013. nov. 25. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Légy egosita és sz*rd le...

Ez kb olyan hogy aki ronda az ne menjen ki, mert megnézik?

Amúgy meg nem tehetsz róla... a lány nézett meg és nem te őt... Azt hogy a csávó paraszt nem a te hibád...

2013. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gépeld le a csávót. :D
2013. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rád haragszik igazán hanem a nőjére de rád vetíti ki mert őt még meg akarja dugni párszor meg különben is te vagy a kiváltó ok, te vagy ott.

És bocs, ha most ez durván fog hangzani de nem tudlak sajnálni, gondolom nem szenvedsz hiányt nők terén tehát van mivel vigasztalódnod.

2013. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Srácok, ha én verekedni kezdek minden nagypofájuval az utcán én fogok sitten üllni az tuti.
2013. nov. 25. 10:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincs barátnőm, de ez már más téma és hosszú történet. Máskülönben nem is akarom senki sajnálatát, de ez a mocsok viselkedés nagyon zavaró. Én nem ártottam semmit annak a csávónak, meg nem is szemeztem a csajával.
2013. nov. 25. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol ezzel?
2013. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem egyeseket hogy nem zavar... ha idegenek szapulják az utcán...
2013. nov. 25. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:

egyszerűen féltékeny hogy jobban nézel ki:D

gyerekes viselkedés az ilyen,ne foglalkozz velük

2013. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy azért írtad ki a kérdést,hogy rádcuppanjanak a csajok! :)
2013. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rosszul tudod, nem szoktam online ismerkedni.
2013. nov. 25. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!