Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet az a személy, akivel...

Létezhet az a személy, akivel eddig csak az álmaimban láttam?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem semmi konkrétra "vele" kapcsolatban, de már több álmomban is szerepelt és biztos vagyok benne, hogy nem az egyik ismerősöm az. Lehet létező személy?

2016. febr. 20. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*akit
2016. febr. 20. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastam erről egy cikket, ami ezt boncolgatta. Sűrítve az állt benne, hogy olyan emberrel nem álmodhatsz, akit még soha nem láttál. Valahol, ha csak egy pillanatra is, de látnod kellett, hogy vele álmodhass. Ha pedig személyiségről van szó, azt az agyad mixeli.
2016. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezhet.Persze vannak mindenféle elméletek, amiket általában szkeptikusok találnak ki, hogy ebben a témában is okosnak tűnjenek, de arra sincs több bizonyíték, hogy nekik van igazuk.

Velem többször előfordult, hogy ismeretlen személlyel álmodtam, de én később találkoztam a valóságban velük.

2016. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló "esetem". De ott a végén az illető mindig ugyanolyan módon meghalt. Emlékeztem mindvégig az arcára, még a ruhára is amiben volt, a körülményekre ahogyan láttam, de egyszerűen nem tudom, ki lehet az a személy. Csak azt nem tudtam soha egyetlen alkalommal sem az álomban, hogy meg fog halni.
2016. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy olyannal nem álmodhatsz, akit a való életbe nem láttál. Biztos láttad a személyt, csak nem emlékszel rá.
2016. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én álmotam már olyal akit még nem láttam, sőtt még olyan lény röl is amit még filmbe sem láttam
2016. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!