Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzékelem ha valaki...

Valaki96123457 kérdése:

Miért érzékelem ha valaki járkál a házban vagy a közelemben?

Figyelt kérdés
Már régóta van ez, de csak most kezdett el érdekelni.. naszóval... ha valaki járkál a házban vagy akár hol de a közelemben van vagy közelít, de nem tudok róla vagy nem hallom hogy jön, akkor furcsán nagyon halkan elkez sípolni a fülem, és még azt is megtudom mondani hogy merről közelít, úgy hogy nem is látom a személyt. De! néha akkor is hallom ezt a sípolás ha senki sincs a közelemben, de mégis úgy érzem hogy valaki mozgolódik. és erzem hogy ott van. Másnál is van így? vagy ez természetes dolog? mert a neten nem találtam választ. ( komolabb válaszokat várok.)

2016. jan. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Paranoid skizofrenia.

A tünetei pont így kezdődnek.

Javasolnám szakorvos felkeresését.

2016. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztos vagy ebbben?..
2016. jan. 23. 22:42
 3/5 Legoman ***** válasza:

Én is érzem, ha valaki járkál valahol. Sőt még a szándékát is néha előre látom, ha veszélyes.

Nem betegség, hanem normális dolog. :)

Persze most élő emberről beszélek, de a szellemekkel is így vagyok. :)

2016. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez igazából normális.

Ez egy természetes dolog az embernél, konkrétan mikor ez történik veled az adott ember energiáit érzed.

Az hogy ha nincs a környezetedben ember, de mégis érzed a jelenlétét az is normális.

Nem csak emberek léteznek a "fizikai" síkon.

Lehet ez egy képesség "ébredésének" jele is.

2016. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is érzem, csak én nem sípolással, hanem csak egy érzet, olyan hidegrázás szerűség. Egy érzés,mintha vissza kéne nézzek, mert valaki hátulról, jobb oldalt közeledik felém, visszanézek, és tényleg igy van.

A szellemeknek én is érzem a szándékát, és pontosan!nmeg tudom mondani, hogy hol vannak. Pl: mikor a szobámban valahol megjelenik, hirtelen odakapom a fejemet, mintha onat szólítana valaki. Akkor érzem, hogy ott van, és a szándékot is megérzem. Ez olyan mint amikor egy embert sosem láttál, de meg tudod mondani róla nagyjábol, hogy milyen ember, amikor először látod.

Amint mondtam, nem csak azt érzem, hogy a házban valahol, hanem, pontosan tudom, hogy hol. Azt nem tudom, hogy ez áldás, vagy átok... És ugy gondolom, hogy "ők" is tudják, hogy én érzem "őket"...

2016. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!