Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek a "szimmetrikus számok"...

Ezek a "szimmetrikus számok" az ikerláng szerelmet jelölik?

Figyelt kérdés

Mostanában rengetegszer pillantok az órára úgy,hogy az 11:11-et,10:10-et,esetleg 22:22-őt,17:17-et stb... mutat. Legutóbb pontosan 21:21:21-kor néztem rá a digitális órára,amely a másodperceket is mutatja.


Olvastam,hogy ez annak a jele,hogy ikerlélek/ikerláng szerelem "közeledik" vagy van jelen az életemben.


Ez aktuális is,mert van egy nő,akibe már vagy 1,5 éve vagyok szerelmes.Első látásra beleszerettem.Azt látom rajta,hogy ő is érez valamit irántam,de nem vagyunk együtt,mert barátja van.


Ezek az ikerszámok a beteljesült szerelmet jelölik vagy csak azt,hogy pusztán jelen van az életemben az ikerlángom (és valóban ő az)?



2016. márc. 11. 21:32
 1/6 Legoman ***** válasza:
0%

Ezt könnyen leellenőrizhetjük.

Vegyél a kezedbe egy kis noteszt, és tartsd mindig magadnál.

Mindig, amikor ránézel az órára, írd fel rá az időt. A nap végén nézd meg, hogy hányszor volt nem 11:11, 10:10 stb. az idő.

A számmisztikában az óra az, ami nem feltétlen a legjobb választás.

Ezt egy egyszerű technikával bizonyítanám:

Az órán megjelenik naponta egyszer mindenféleképpen egy-egy szimmetrikus szám, akár akarod, akár nem. Ha azt programozod be magadnak, hogy ekkor nézel rá az órára, akkor fogsz ránézni.

Ha lefekszel aludni, és előtte beprogramozod magadnak, hogy hétkor akarsz felkelni holnap, akkor kereken hétkor kelsz fel.

Viszont, ha nem programozol, és hétkor felébresztenek, kb. 1-2 héten át, akkor utána minden reggel hétkor fogsz felébredni.

2016. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem én,csak nem a kérdésre válaszoltál...
2016. márc. 11. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 10:10 nem szimmetrikus.

Inkbb a 10:01 akkor már

2016. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szép és cuki. Miért ne akarnád magadénak?

Még az is lehet, hogy ő is ezt gondolja rólad?


Ez normális. Innentől kezdve pedig az dönt, hogy a párjáról mit gondol. Illetve a megcsalásról.

Ha te elveszed másét, ne akard hogy más ne vegye el tőled.

Vannak dolgok, amiket meg nem kell elrontani.

Bár nehéz megérteni, hogy mi a világ értelme.

2016. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

HA valóban az Ikred a lány, akkor nem csak órajeleket kapsz, hanem egyebeket is :) Rendszámtáblák, üzenetek, az ő keresztneve / szülinapja mindenhol :)


Az Ikerláng kapcsolat sem a legegyszerűbb sztori. Először az egók elkezdik nyírni egymást. Utána vonzás, taszítás, szerelem, eltávolodás, sokszor és sokáig. Ha a köztetek lévő kapcsolat ilyen ellentmondásos, akkor lehet, hogy az óra is őt jelzi, a MásikFeledet :)

2016. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, nincs köze a kettőnek egymáshoz.
2016. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!