Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ikerláng/lélektárs lehet vagy...

Ikerláng/lélektárs lehet vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés

KICSIT HOSSZÚ LESZ

reggel éreztem hogy valami történni fog. megismerkedtem egy fiúval (ő már előző este érezte hogy történni fog valami). egymás mellett kellett dolgoznunk. délelőtt már távolról észre vettem és boldogan indultam felé, észre vett ő is engem. együtt dolgoztunk egész nap. olyan érzés kapott el, hogy már 1000 éve ismerem, részéről is ugyanez volt. még aznap munka után 1 órát együtt töltöttünk, megölelt és utána el sem engedtük egymást mert valamilyen szinten érintenünk kellett a másikat. a hazafelé végig rá tudtam gondolni, otthon is sokszor eszembe jutott. mégis hiába vonzott mint a mágnes, taszított is iszonyatosan. még nem történt ilyen.


másnap haza kellett jönnöm a munkából, nagyon letört volt emiatt ő is, hiszen kérte a főnököt (aki bólintott a dologra) hogy egymás mellett dolgozhassunk. otthon este e-maileztünk,nagyon hiányoztam neki, és ő is nekem. megbeszéltük hogy találkozni fogunk. de egyszerűen tényleg nagyon vonz, de iszonyatosan taszít is valami, nem alakítanék ki kapcsolatot vele szerintem, megmarad egy ilyen plátói vonzalomnak ameddig bírjuk. nekem párom van és nem hagyom el soha, nagyon szertem, életem párja, és nem is csalom meg, de ez az egész annyira felkavar és fáj, mégis boldog vagyok és felemel ha együtt vagyunk. segítsetek!!



2016. febr. 25. 00:02
 1/8 A kérdező kommentje:
és még annyi mikor a párom meglátta (a neten) egyből azt mondta h összeillünk... féltékeny volt és félt nehogy elhagyjam, mondtam neki h soha nem fogom
2016. febr. 25. 00:08
 2/8 anonim ***** válasza:

"már 1000 éve ismerem"

Eddig olvastam.

Vagy azok vagytok vagy szimplán muszáj tapasztalnotok dolgokat egymás miatt.

2016. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kicsit nem értem a dolgot. Azt írtad, hogy nem csalnàd meg a baràtod és nem is hagynád el soha. Akkor nem értem miért írtad azt, hogy a màsikkal szerinted nem alakítanál ki kapcsolatot, megmarad plátóinak ameddig bírjátok... Nem szólok bele, mindenki úgy csinálja ahogy akarja, de én nem tenném féltékennyé a barátom egy olyan fiú miatt, akivel állítólag nem akarsz kapcsolatot.
2016. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne kiálts egyből ikerlángot.


Csak hogy tudd az nem igazán jó. Mert legtöbbeknek igen szarul jön ki.

2016. febr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves 3.!

nem teszem féltékennyé, nem érné meg, ez a plátói lesz amig birjuk dolog pedig annyit jelent h ha esetleg úgy érzem akkor véget vetek az ismertségünknek örökre

2016. febr. 27. 19:28
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, várom a többit :)
2016. febr. 27. 19:29
 7/8 A kérdező kommentje:
még valaki esetleg? :)
2016. márc. 7. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam egy sztorit, volt egy házaspár, a csaj egyszerre imádta a párját, de közben valamiért kicsit viszolygott is tőle, nem tudta miért, elmentek regressziós hipnózisra mindketten, kiderítették, hogy nemtom hányszáz évvel ezelőtt ők szerelembe estek, a pasas valami herceg volt, és az egyik szolgáló telebeszélte a pasasnak a fejét, hogy milyen szégyen lesz, ha kitudódik, hogy egy ilyen királyi méltóságnak, mint ő, házasságon kívül született gyereke, egy szegény nőtől, vagy azt nem is tudom, mondta-e ezt a másodikat, de mindegy, szóval telebeszélte a fejét, és akkor erre a pasi szétrúgta az állapotos szerelmét, aki asszem talán meg is halt, és akkor kaptak a sorstól egy újabb lehetőséget. Talán miután ezt megértették, el is tűnt a viszolygás. Szóval lehetséges, hogy szeretted, de ő pedig bántott téged valamivel valahogy. De mondjuk akár lehet, hogy nem is szándékosan csak hevében hozzádvágott vmit, nem tudott uralkodni magán, vagy pl esetleg feláldozott téged, hogy magát mentse, vagy ilyenek is lehettek. Vagy pl egy másik emberke is szerelmes volt őbelé, és ti harcoltatok érte, és akkor ő mondjuk mondta, hogy ne harcoljatok, és akkor esetleg kényszerből, hogy a másik ne csináljon ki téged, ezért a másik embert választotta, mert úgy tudta csak leállítani a köztetek lévő verekedést v kardozást, hogy talán kamuzta is, hogy őt szereti, mindenesetre vele ment és hagyott ott téged.
2016. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!