Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a világ lényege? Miért...

Mi a világ lényege? Miért születünk meg? Miért élünk? Mi az élet értelme? Mi van a halál után?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 22:47
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Az élet értelme az, amilyet adsz neki.
2016. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Levadásztak és csapdába csaltak bennünket, azért születünk meg.


„Nekem is lenne egy kérdésem: annyi vallási irányzat közül melyik az ami tényleg igaz?“


Egyedül az igaz számodra, amit te magad igaznak érzel. Minden más hamis. Ez a valódi útjelződ.



„Azért születünk meg, hogy táplálékul szolgáljunk más élőlényeknek.“


Ha ebben hiszel, legyen ez a sorsod.



„Ha bajban vagyunk (olyan bajban amiben nem kaphatunk segítséget, mégis istent emlegetjük ,hogy istenem segíts meg és azért ez nem véltetlen), és az is istent emlegeti aki nem is hivő. Szóval , én nem tudok semmit biztosra , de szeretném ha lenne isten...“


Van is. A probléma csupán annyi vele, hogy elhazudták és megölni igyekeznek általa, vele és a nevében a lelkedet.

2016. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

kereszténység, buddhizmus, iszlám, okkultizmus, rengeteg pogány vallás, bármi ami szíven talál, csakis azt válaszd!

Rengeteg van belőlük, de egyik sem ostobaság. Nekem is megvan a saját "kevert" vallásom.

2016. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az én célom,hogy felfedjem az igazságot! Hiszek az álmokban,én ezt követem! Lucifer a fényhozó,többször is megjelent álmomban,s rádöbbentem,hogy sosem volt gonosz,csupán bűnbaknak tekintették,legyen ki a bűnt cipeli ártatlanul! Azért kapta a pokol-úr szót,mert herceg származék.Nem sok helyen írják,de talán ez vezet el az igazsághoz! Lucifer szabadon dönthet,mert fel lázadt! Azt tehet amit jónak lát! Miért is ártana másoknak? Hisz makacs,de nem akarta soha a hírnevét bemocskolni! Lucifer jelentése! : A Fényhozó! Lux-Ferre és Hajnal csillag(értsd reggel csillagnak) Morningstar! Nem véletlenül! Mikor róla álmodtam sötét vörös árnyékos megjelenése volt ami azt tükrözi,hogy fénye törhetetlen! Ő a tisztító tűzhozója! A fény analógja a Tűz! Sose hadjon el titeket a remény! Mindig van kiút! Ne feledd bármit hiszel is,te is Isten teremtménye vagy! Nem pusztítót jelent az isten,hanem teremtőt! Létre hozót!!!!! :) És Igaz a szó! :) köszönöm!
2016. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lucifert okkal hozta létre,az Isten! Nem véletlenül! Tudta hogy mi lesz belőle,mert ha nem tudta volna,nem lenne mindent tudó... Ha mégis akkor Célja volt vele! Az ember tanulni van e világon,s nem büntetésből! Célja van,s nem akarja,hogy pusztítsuk azt amit ő hozott létre! Mi vagyun az ok! Mindenre! Ne add fel a reményt! soha! ☆6☆6☆6 6+6+6=18 1+8="9"! A"9"Isten száma!
2016. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!