Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a Titokban, azaz a...

Ti hisztek a Titokban, azaz a Vonzás Törvényében?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja kezdtem alkalmazni, és sokszor működik: jó jegyek, plusz pénz, kapcsolatok javitása. Vizualizálom, átérzem a képet és mindig történik valami, ami megadja a lehetőséget rá. Ti hisztek benne? Esetleg vannak tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

2016. febr. 9. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy "működik". Egyszerűen az történik, hogy elkezded tudatosabban figyelni az életedben történő jó dolgokat, és visszaigazolásként értelmezed őket.


Ettől függetlenül ha eleget hajtogatja magának az ember, hogy "sikerülni fog", akkor elkezd hinni benne, és ha elkezdett hinni benne, akkor tud igazán erőfeszítést tenni. Tehát így is "működhet".


De ha mindenki, aki esténként arról ábrándozik, hogy megnyerné a lottóötöst, valóban meg is nyerné, akkor elég kevés lenne a nyereménye...

2016. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Egy egyszerű motivációs film. De ennél semmivel sem több. Nyilván ha pozitívan állsz az élethez akkor hosszú távon az egész életed jobb lesz. De a sok áltudományos meg áltörténlemi maszlagot amit össze hordanak az évezredekig titkolt tudásról meg kvantumfizikáról, azt nem kell elhinni, mert kókler kamu az egész.
2016. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, nekem anyagilag sokat javított az életemen.
2016. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Az elsővel értek egyet. Segíthet jobbá tenni az életed, de a maszlagnak nem kell felülni.

Nem kell feladni, bízni a jóban stb.

2016. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A film alapvetően "átlagembereknek" készült, ezért kell bele a rengeteg maszlag és hollywoodi szemfényvesztés. A titok működik, de csak a történet egyik felét mondják el: ha pozitívan gondolkodsz és vizualizálod a céljaidat, az valóban jó dolog, de emellett kőkeményen tenni is kell értük, ezt minden sikeres ember megerősítheti.


Mégsem tartom rossznak a filmet, mert legalább az első lépést megtanítja. A célok konkrét megfogalmazása és a pozitív gondolkodás már önmagában sok mindent megoldhat vagy legalábbis kiegyensúlyozottabbá, boldogabbá teheti az emberek életét.

2016. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Működik!
2016. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En zsenialisan megkomponalt elmeletnek tartom. Higyj es müködik. Ha nem müködik mindig ki lehet hozni, hogy te csinaltal valamit rosszul. ( nem akartad elegge, nem jol kepzelted el, nem engedted el) En hiszek a pozitiv gondolkodasban ( pl. az ilyen mondatokban, hogy meg tudom csinalni, megoldjuk, minden rendben lesz, sokat mondogatom magamnak amikor nem latom a kiutat) De a Titok egy baromsag szerintem ugy ahogy van, pontosan azert, amit fent irtam: mert ugy van kitalalva, hogy mindig te legyel a hibas, ha nem müködik. A vilagot igeri neked es ha nem tudja teljesiteni, akkor rad tolja a felelösseget. Ez nekem olyan mintha betegen elmennek az orvoshoz, aki azt mondja, szedjem ezt a gyogyszert es siman meggyogyulok. Aztan mikor mar mindenhonnan csövek allnak ki belölen, akkor nem azt mondja, hogy hat igen, mem hatott a gyogyszer, hanem azt, hogy a te hibad, rosszul nyelted le.
2016. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ez mind szép ēs jó, de kevesen látnak a hollywoodi színfalak mögé:) az egész önzésről szól. Az alapja a: legyen jó nekem, a többinek meg mosolygok a képébe...
2016. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy másoknak is adni tudj, előbb neked kell rendben lenned, a saját életeden kell javítanod. Ilyen nézőpontból ezt nem tartom önzésnek.
2016. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Pozitív hozzáállással nem lehet bevonzani semmit. Viszont ami sikerül, azt jobban értékeled, így jobban érezheted magad.
2016. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!