Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik, ha találkoztam...

Mi történik, ha találkoztam az ikerlángommal, de nem akarok elválni a jelenlegi férjemtől?

Figyelt kérdés

Aki ért ehhez. Nem hittem én semmi ilyesmibe, de találkoztam egy emberrel teljesen váratlanul, és olyan spirituális élményeim voltak, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Neki is. Ahogy utána jártam, hogy mi lehet ez, láttam, hogy az ikerláng szerelemnél leírtak történtek. Nem volt köztünk semmi fizikai dolog, nem is beszélünk, mert mind a ketten tartós kapcsolatban élünk, nekem elképzelhetetlennek tűnik, hogy elváljak. Mi történik, ha én kitartok e döntésem mellett? (folyton érzem őt, elég ijesztő, már lassan egy éve ennek.)

mi lehet ennek a kimenetele? megszűnik ez valaha bennem, bennünk?

olyan írjon, aki ért ehhez, pls...


2016. ápr. 29. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én csak normál lánggal találkoztam eddig úgyhogy nem tudod tanácsot adni.
2016. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Az ikerláng jelenség csak egy túlmagyarázása annak, ha két ember között nagy az összhang. Ez egy modern, és divatos elmélet, de csak elmélet, semmi több. Nem szükségszerű még a szerelem sem a két személy között ahhoz, hogy összhang, és mély tapasztalatok keletkezzenek. Fölösleges, és buta dolog lenne egy ilyen élmény miatt tönkretenni és feladni egy jól működő kapcsolatot. Idővel nagy eséllyel el fog múlni ez az érzés. Ami miatt találkoztatok, az a karma, amit átéltek, az is karmikus okokból szükséges, és amint a kettőtök közötti karma kiegyenlítődik, ez az összehúzás érzés is csökkenni fog, idővel pedig meg is szűnik attól függően, hogy mikor egyenlítitek ki ezt a karmát.

Nyugodtan felejtsd el az ikerláng elméletet, mert ez csak fölöslegesen összezavar, és semmi hasznod, előnyöd nem származik belőle. Nyugodtan beszélj ezzel a személlyel mindaddig, amíg meg tudod tartani a baráti kapcsolatot kettőtök között. Gondolatokat, és érzéseket nem csak párkapcsolatban tudsz megosztani. Ugyanakkor ha bizonytalan vagy abba, hogy kapcsolattartás mellett is ki tudnál tartani a jelenlegi párod mellett, akkor inkább a biztos párkapcsolatot részesítsd előnyben.

2016. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azzal legyel akivel jobban érzed magad.
2016. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2. köszi. hát nem írtál hülyeséget, mert pontosan így indult, hatalmas összhanggal. Csak furi, mert nem vagyok mai csirke, és még soha nem éltem át senkivel ekkora összhangot, és ő sem. De az jó hír, ha el fog múlni, hát akkor csak kicsit ki kell tartanom, amúgy folyton dolgozom az érzés ellen, próbálom lefeszíteni, mikor a hasamban rámtör bármilyen cselekvéseim közepette, katasztrófa, tök gáz, persze jó érzés, csak tudom, hogy semmi értelme. És azért ilyen furi, mert nem az elmémbe jön ez az összetartozás, vagy vágy, vagy bármi, ahogy eddigi szerelmeknél, hanem mint a villám a gyomrom táján érzem nap, mint nap, váratlanul... valószínűsítettem, hogy akkor, mikor rám gondol ő. Hát aztán lehet, nem azért van, nem tudom...

3. hát nem ilyen egyszerű ez, nem fogom tönkre vágni másik 5 személy, plusz az én plusz az ő életét amiatt, hogy picit jobban érzem magam vele, mint a férjemmel, akivel semmi gond nincsen egyébként. Szerintem az ostobaság volna.

2016. ápr. 29. 14:56
 5/14 A kérdező kommentje:
meg még 2. amit átéltünk, hogy ugyan itt, a gyomrom tájékán, még a legelején, mintha hallottam volna belül, a lelkemben, ahogy az ő lelke mondja, hogy: szeretlek, és az én lelkem is reagált erre. Ne nézz elmebetegnek, még csak karmában sem, semmi ilyesmiben nem hittem, sosem olvastam ilyesmi könyveket, egyáltalán nem vagyok ezoterikus beállítódású, de ő is érezte ezeket, ő meg aztán... szóval ő sem ez az ezoterikus típus...na.
2016. ápr. 29. 14:58
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell félned, ez tényleg nem a lelked hangja volt, ami szólt, bár tény, hogy belső, általában nem túl "beszédes" részed. A gyomrod táján, és úgy általában mellkas alatt az ösztönös késztetéseket érzed, ami az érzelmi rangsorban a legalacsonyabb, és legkevésbé nemes érzés. Ez inkább vágyból fakadó kötődés, nem kell aggódnod amiatt, hogy magasabb rendelés lenne.
2016. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőled két aprót, és fogasat.

Remélem nem bánod, de tetszettek a válaszaid.

2016. ápr. 29. 16:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ha nem szeretnél semmit az illetőtől, akkor miért kezdtél el mérlegelni? Ha napjában többször is eszedbe jut, és még a gyomrodban is pillangók röpködnek a gondolatától, az mitől van? Az, hogy ennyire tagadod, hogy lenne egymáshoz bármi közötök, miért rémiszt meg? Mit szeretnél, mi az, amire igazán vágy, s mi az, amire szükséged van. Ki vagy te? A társadalmi normáknak akarsz megfelelni, vagy valóban azt akarod, amit leírtál? Kiteljesedtél már, vagy gátol valami a kiteljesedésben?

Ha a karmában hisztek, (mint ahogy az egyik válaszadó is) miért nem hiszitek, hogy ikerláng van?

Nem letámadni akarlak, és nem is akarom megmondani, hogy mit csinálj, nyilván.csak gondoltam a kérdések segítenek.

Üdv,

Egy elvált nő, aki most az ikerlángjával él :)

2016. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: 2.- Mi az, higy semmi haszna nem származna belőle?! :) Minden tapasztalat hasznos, ezért mindenből csak haszna származik az embernek.
2016. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó válaszoló!:

Aki a karmában hisz, az tudja, hogy az ikerláng elmélet nem létezhet. De ez most mindegy is. Ha most ezt a vágyát követi, akkor tönkreteszi a jelenlegi párja életét, tönkreteszi az "ikerláng" párjának életét, és idővel mindkettejükre csak megbánás vár majd. A jelenlegi kapcsolatukban egyikük sem szenved, ezt le is írta a kérdező. Tulajdonképpen mindketten jó kapcsolatban élnek. Nincs okuk tönkretenni ezt egy ismeretlen eredetű vágy miatt.

Ez is csak egy modern, liberálisnak ható nézet, ahol szabad a szerelem, és a hosszan tartó párkapcsolatok is nyugodtan felbonthatók egy kósza vágy miatt. Nincs gond a szabadsággal, és az érzelmek szabad kimutatásával. De ez nem azt jelenti, hogy az első erőteljes impulzus miatt partnert kell váltani. Ha valami működik, és boldoggá tesz, akkor azt meg kell tartani.

Az ikerláng elméletet, és úgy általában más ezoterikus elméleteket felhasználni a hűtlenség magyarázására ellent mond a józan észnek, és mindennek, ami spirituális.

2016. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!