Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik, ha találkoztam...

Mi történik, ha találkoztam az ikerlángommal, de nem akarok elválni a jelenlegi férjemtől?

Figyelt kérdés

Aki ért ehhez. Nem hittem én semmi ilyesmibe, de találkoztam egy emberrel teljesen váratlanul, és olyan spirituális élményeim voltak, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Neki is. Ahogy utána jártam, hogy mi lehet ez, láttam, hogy az ikerláng szerelemnél leírtak történtek. Nem volt köztünk semmi fizikai dolog, nem is beszélünk, mert mind a ketten tartós kapcsolatban élünk, nekem elképzelhetetlennek tűnik, hogy elváljak. Mi történik, ha én kitartok e döntésem mellett? (folyton érzem őt, elég ijesztő, már lassan egy éve ennek.)

mi lehet ennek a kimenetele? megszűnik ez valaha bennem, bennünk?

olyan írjon, aki ért ehhez, pls...


2016. ápr. 29. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én maximálisan elfogadom a nézeteidet, de nem értek vele egyet. Van ilyen, mindenki mást gondol, ettől izgalmas a világ.
2016. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Laylah ***** válasza:
100%

Ez a karma-elmélet mind szép és jó, és a rá épülő válaszod is, kedves 2. válaszoló. Erre én csak annyit tudok mondani, hogy 9 éve, neten futottam össze azzal az emberrel, akit a köznapi ezoterikában ikerlángnak neveznek. Soha nem találkoztam vele személyesen, neten, telefonon, kamerán beszéltünk. 9 év után sem tudjuk teljesen elengedni egymást, hiába ritkán beszélünk (3 havonta kb.). Legutóbb pont azt állapítottuk meg, hogy hiába minden, a különböző életutaink, a szívünkben mindig ott lesz a másik, és nem tudunk tenni ellene akkor sem, ha ez nem éppen jót jelent se neki, se nekem. Magyarán próbálunk külön-külön, normális életet élni.


Ha tényleg az ún. ikerlángoddal találkoztál, akkor tudd, hogy nem lesz könnyű menet, nem olyan, mint egy múló szeszély, hogy egyik napról a másikra majd elmúlik. Folyamatosan része lesz az életednek.


Lew.

2016. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten mással akartok lenni, akkor még azzal az adott személlyel van elvileg dolgotok.
2016. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Látom már hónapokkal ezelôtt fel lett téve ez a kérdés. Azert en megis ideírom a válaszomat/tapasztalatomat.


Az a véleményem hogy ez nem ikerláng kapcsolat. En talalkoztam vele, kettévalasunk utan melyedtem bele jobba ebbe a témába és saját tapasztalatom által rájöttem hogy rengeteg ember nagyon megkavarja ezt a témát. Elöször is az hogy epp nem a megfelelô idôben talalkoznak nem jelenti azt hogy parkapcsolatban vannak es erzunk csiklandos erzeseket. Sôt! Az teljesen normalis hogy egy jó kis összhang utan beindul a kemia, es a masikon agyalunk esetleg ne adj isten a meglevô kapcsolat ellaposodasa miatt gondolatokkal jatszadozunk. Ez messze nem ikerlang es nem is csoda hogy sokan, pont az ilyen butasagok miatt nem hisznek benne. A nem megfelelô idôt helyzetet nem az jelenti hogy x yonnal hazasok vagyunk hanem teljesen mast erre kesôbb terek ki. Ha te talalkozol az ikerlangoddal onnantol semmi masra sem vagysz mint ujra vele lenni. A lelked huz vissza ,,haza,,. Szó szerint. Nem azert tortenik ez mert tok jot beszelgettetek hanem azert mert van ez bennetek. Az elvalas pedig mar elsôre olyan mintha a leszeretettebb otthonodat kellene elhagynod. Es onnantol kezdve gyakorlatilag teljes lelkedbôl azon kapod magad hogy istent kéred vagy egieket (megha nem is hittel benne, sose imadkoztal) hogy csak meg egyetlen egyszer kuldje vissza neked. Es banod kozben hogy az egodra hallgattal mert szenvedsz. Van egy rettenetesen erôs energia ami eggye akar olvadni vele. Ezt nagyon erôsen erzed es ha meg ugy ahogy elsore nem engedsz onnantol mem csiklandos erzeseid lesznek hanem szabalyosan szenvedsZ. Amint lehetôsegetek nyilik a kovetkezô talalkozasra es egyesultok (szex) olyan energiak es tapasztalatok szabadulnak fel hogy szo szerint nem hiszed el hogy ilyen letezik. Nem hinned el ha nem veled tortenik. Ez egy (akar) retteneres ero. Es megha igaz is lenne hogy ugy talalkoztok hogy kapcsolatotok van hidd el nem melaznal sokat. Nem tudsz egyszeruen a lelek olyan erosen hajt vissza hogy ott eppen az egod az elmednek nincsen hangja! Ugy tudnam mondani ott szó szerint nincsen pardon. Ez csak valami vonzalom amiert nem erdemes kockaztatni egy jol mukodo kapcsolatot. Nem beszelve arrol ha a ket lang kapcsolatba kezd utanna jon a fekete leves, tukrok, egok jatszmaja, regi berogzulesek stb. Ha nem teszed ezeket rendbe magadba, szetvaltok es az sem kellemes. Nagyon nem. Egy ikerlang kapcsolatban nincsen helye parkapcsolati jatszmaknak egonak stb. Egyszeruen nem mukodik mint mas hetkoznapi kapcsolatoknal. Vegtelenul elszomorít mennyi unatkozo ember, egojatol szenvedo otthagyott kedvesek vasaljak kapcsolataikra az ikerlang jelzôt. Volt mar nekem is olyan kapcsokatom ahol engem hagytak el, ment a se veled se nelkuled ego jatszma, kapcsolati fuggosegek stb. Ha akkor ilyesmit olvasok talan en is ravasalom azokra ezt a jelzôt. De szerencsere engem a jóisten megóvott attol hogy teves idôben talalgasson az egóm magyarazatot. Egy ikerlanggal minden megvaltozik. Te is mas leszel. Mas lesZ minden. Egyszerûen nem tudom elmagyarazni szavakkal. Tehat kedves kerdezônek nem hinnem hogy az ikerlangjaval lett volna szerencseje talalkozni. Egyet jegyezzunk meg. Annal a talalkozasnal ninsen pardon. Full uzemmodon langol, nem pillangosos csiklandós erzesekkel jar.

2017. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!