Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van tapasztalatotok a Grabovoj...

Van tapasztalatotok a Grabovoji elmélettel, számsorokkal? Valóban segíthet?

Figyelt kérdés

pl. magamra tetováltathatnám az egyik számsort? sikert vagy hasonlókat?

most vizsgák előtt felírom a kezemre a számokat, teszek minden látható helyre, a közelembe és a párnám alá is... valakinek már bevált?


2016. máj. 5. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A módszer kitalálóinak anyagi bevételt és börtönt hozott . Szélhámosok és számtalan cikk van ezért róluk , a videóit töröltetni kellene minden megosztóról . A tudás alapja a megértés és a gyakorlás , ismételgess így készülj fel ne babonasággal .
2016. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak placebo hatása van, más nincs. A hatásának sem logikus, sem ezoterikus alapja nincs.
2016. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Fibonacci számsorról van tapasztalatom.

.

"magamra tetováltathatnám az egyik számsort"

Ez feltétlen segítene.

A tetoválón...

2016. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom elhinni, remélem legalább a placebo működik! :D:D:D
2016. máj. 5. 13:05
 5/5 anonim válasza:
100%

A kitalálója több évet ült csalásért és kuruzslásért. Nem tudom, milyen bizonyíték kell MÉG, hogy nem hatékony.


Placebo hatása nem lesz, ha "próbálod elhinni", de tudod, hogy nem hat.


Nekem is volt babonám vizsgák előtt. Egy nagy papírlapra (A4-es pl.) felírták a barátaim és ismerőseim, hogy sok sikert, drukkolnak, stb. Ott volt nálam, jó volt tudni, hányan szorítanak értem. :)

Bevált!

2016. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!