Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az átok működik?

Figyelt kérdés
Én abszolút nem hittem sosem az ilyen földön túli dolgokba, egyszer fater mesélte, hogy akit megátkoz azzal eddig mindegyikkel történt valami (öngyilkos lett, leesett a tetőről,trabanttal fának csapódott, stb.. ) . És az utóbbi időben én is észrevettem, hogy akit jogosan átkozok azzal rövid idő alatt történnek csúnya dolgok. Azt nem tudom irányítani, hogy mi legyen, de úgy vettem észre, hogy egész igazságos a dolog. És nem egy alkalommal fordult már elő!

2016. máj. 27. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. És téged megátkozlak, hogy minden jogtalan átkod rajtad csapódjon.
2016. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit én tudok az átkok működéséről, az nem támasztja alá az általad leírtakat. A rossz szándékod hat másokra, de az még nem átok. Ha alaposan megfigyeled a környezetedet, mindig mindenkivel történnek kisebb, vagy nagyobb szerencsétlenségek. Ezek nem átkoknak tudhatók be, hanem a hétköznapi élet részei.
2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a tetőről leesés és a kocsival fának csapódás nem annyira a hétköznapi élet részei... Sem az öngyilkosság. Engem is érdekel, hogy is működik ez, mennyi időn belül történhet rossz dolog valakivel, akinek rosszat kívántál. Kérdező helyében azért e képességnek nem örülnék. Inkább félelmetes, mint örömteli.
2016. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-2 hétről beszélünk. Nem érzem előnynek vagy hátránynak az észrevételt.
2016. jún. 6. 01:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy a dolog egyértelmű legyen leírok pár eseményt. Az első észrevétel több mint 10 éve volt. Volt egy igazi iszákos osztályfőnökünk aki minden reggel úgy jött be, hogy milyen szar**háziak vagyunk és egyébként is mit képzelünk magunkról.Mondta ő aki hulla részegen jött be vidékről, Pestre kocsival.Elég sok embert üldözött el az iskolából, köztünk engem is. A hatása meg is volt. Fél év múlva már csak úgy hallottam róla hogy a néhai tanárnő. Egy kicsit később vidéken egy autós a piros lámpán áthajtva majdnem nekem jött elég nagy tempóval, én rádudáltam, megállt, és elég nagy veszekedésbe kezdünk, már a végén én kértem elnézést hogy nem ölt meg. Mutogatások és az anyázás után tovább hajtott. 10 km múlva én utolértem, de ő már csak kapkodta a levegőt a fa által átszúrt tüdején aminek nekicsapodott. Ezt az egyik újság közzé is tette. Kicsit később, dolgoztam egy cégnél minimálbérért. Olyan helyen ahol nagy pénzek forognak viszont kiemelkedően veszélyes. A főnök büszkén híresztelte, hogy a sí útján milyen drágán itta a söröket. Bementem hozzá, hogy rég óta dolgozok nála elemjen a fizun minden szar megcsinálok neki. Válasz, nincs pénz, nem ad! Egy hét múlva kapott egy könnyebb infarktust. " hét múlva jött dolgozni ismét. Rengeteg túlórám volt és valami mondva csinált kifogással le akarta vonni a pénzt tőlem. Erre felálltam és felmondtam. Egy hét alatt 25 ember mondott fel neki. Így lett főnökből földönfutó beosztott és 4 helyről rúgták ki 6 hónap alatt. A közvetkező munkahelyemen kialakítottam egy jól működő rendszert 2 év alatt ami mindenkinek jó volt. Jött egy új ember, ő áthúzta az egészet 2 hét alatt, senkinek nem volt jó csak neki. Rövid idő elteltével egy nap kapott 2 defektet plusz egy gyorshajtás csekket plusz 2 autópálya bírságot. Ő értette a célzást! Röviden ennyi.
2016. jún. 6. 02:42
 6/7 Theorist válasza:
Az a Karma te gyökér, amúgy olyan, hogy jogos átok, vagy egyáltalán átok,nem létezik.
2016. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jó nagy bunkó hozzászólás ez az utolsó. egyébként jogos vagy nem, azt nem tudom, de létezni létezik. aki meg iylen jellegű dolgokban hisz, pont ne gyökerezzen egy iylen oldalon.
2016. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!