Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, elhagy nátok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elhagy nátok az első szerelmeteket, ha jól működik a kapcsolatotok, de még nem feküdtetek le mással és nem akarj átok megcsalni őt?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok :)
2016. ápr. 11. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól működik a kapcsolat nem akarnám megcsalni és elhagyni sem. 21
2016. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam elhagyni, bennem nincs ez a "mást kipróbálás"-érzés.

Nem emiatt váltak szét végül az útjaink.


24

2016. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem akkor mire a kérdés hiszen ha müködik akkor miért kell szétválni?
2016. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem elhagyott pasim sok ev utan azzal az okkal hogy massal nem volt meg. Hulye volt. Mert minden jol mukodott. De kell neki az hogy masokat dugjon.


26N

2016. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell hogy mondjam, hogy amíg nincs összehasonlítási alapod, addig nem tudod mit hagytál ki az életben. Az első kapcsolatom nem sokáig tartott, de a harmadik majd 2 éven keresztül. Anno nagyon boldog voltam, de a mostani páromhoz képest jó ha közepesnek mondanám, az elsőn meg csak kínomban röhögök. A kor előre haladtával egyre jobban megismered önmagad, pontosan tudod mik azok a tulajdonságok amik igazán számítanak és sokkal céltudatosabban keresel. Elég sok Nőhöz volt közöm és így utólag kb 5 Nő volt az életemben, akivel érdemes volt párkapcsolatban élni, az összes többi egy melléfogás volt...mondhatni tapasztalat gyűjtés.

Az is tény, hogy aki nem tapasztalta meg milyen másik partnerrel együtt lenni, az boldog lehet egy közepes kapcsolatban is, de csak addig amíg egyszer nem beszélget el egy olyan baráttal, aki felvilágosítja a részletekről.

38F

2016. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok hülye. nemtudom milyen mással a szex, de vele biztos hogy nagyon jó, es benne van a pakliban hogy massal nem lenne jobb. nem biztos, de nem kockáztatok. lehet soha többet olyan jó nem lenne senkivel.
2016. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!