Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet természet feletti erőm?

Lehet természet feletti erőm?

Figyelt kérdés
Tobbszor megereztem elore hogy mi fog törtenni a jovoben es be is teljesult.. eloszor azt gondoltam,hogy csak veletlen jött össze,hogy ezt elore láttam,de aztán már többször is előfordult és ez azért ilyesztő de jó dolog...Nem minden nap látom mi lesz holnap..de néha igen,mikor nagyon összpontosíttok rá

2016. jún. 9. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyél több spenótot,az segíthet, esetleg egy kevés adamantium...
2016. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
attol mer lesz jobb?
2016. jún. 9. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne higgy neki, brokkolit kell enni, a spenót elveszi az erőd!
2016. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ittittitt válasza:
miért ne lehetne?
2016. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
23%
Egyiknek se higy. A spenót és a brokkoli nem segít, inkább gyúrt ki magad, akkor tudsz repülni és hatalmas tárgyakat felemelni.
2016. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a természet felett marad :P

Amúgy mit szoktál látni például?


https://www.youtube.com/watch?v=jtzIeRpB1ZA&t=189

2016. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
én speciel ha megvagyok fázva, tudok buborékot fújni az orromon. Tök magic. :))
2016. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet természetfeletti erőd. Senkinek nincs. Viszont a jövőről mindenki gondolkozik, akarva-akaratlan és néha véletlenül pont az, vagy majdnem az történik amit elképzelt, illetve a sok elképzelése közül az egyikkel (majdnem) megegyező történik. Te is tisztában vagy azzal hogy nem minden nap látod hogy mi lesz holnap. Igen, mert amikor "látod" az csak a véletlen.


Az emberi agy úgy működik hogy mindenben összefüggést keres, még ott is ahol nincs és főleg a pozitív (sikeres) eseményeket jegyzi meg, a többit elfelejti vagy lekicsinyíti. A majdnem sikereseket meg átformálja hogy sikernek lássa. Ezért tűnik úgy hogy tudod hogy holnap mi lesz, mert amikor bejön a gondolat, akkor azt nagyon megjegyzed, mikor majdnem bejön, akkor is sikernek fogadod el, amikor nem jön be azt meg szinte teljesen elfelejted.


Ha kételkedsz akkor vezess róla naplót, hogy mit látsz a jövővel kapcsolatban és számold össze, mennyi lett teljesen sikeres. Nagyon kevés lesz, ellenben jó párat szeretnél sikeresnek gondolni úgy, hogy valójában csak pár részletében jött be.

2016. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehet még nem nyílott ki teljesen a harmadik szemed. Ezért látod csak néha a jövőt.
2016. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én megálmodni szoktam. Csak nagyon homályosan, de a hely, a személyek és a bennem levő érzés, az ugyanaz. Csak az a baj, hogy ritkábban szokott előfordulni velem, és ezekre kevésbé emlékszem, mi t a totál abszurd álmaimra, meg azok az álmok, amik a jövőt mutatták meg nekem, csak akkor jövök rá, hogy a jövőt álmodtam meg, amikor már bekövetkezett. Jó, vagy, hogy néha egyik napról a másikra tudod, mi fog történni. Én általában hónapokra álmodom meg, de csak akkor tudatosul bennem, amikor átéem a helyzetet, hogy jé, ez valahonnan ismerős, de egész életemben nem történt ilyen, és akkor kb néhány perc gondolkodás után esik le, hogy ezt megálmodtam. Bár lehet, hogy ezt az egész kérdést csak azért írtad ki, mert unatkozol.
2016. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!