Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintettek van élet a halál...

Szerintettek van élet a halál utan? Mit tapasztaltatok halálos ágynál pl rákos betegeknél? Beszéltek valamiröl? Amit látnak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy barátunk azt mondta, hogy sajnálja, hogy el kell búcsúznunk. Egy rákos rokonom azt, hogy végre megszúnnek majd a fájdalmai. Az öcsém nem mondott semmit. De senki nem látott semmit.
2016. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ozmium42 ***** válasza:
28%
Élet a halál előtt van és a halálig tart. Ha utána is lenne, nem lenne értelme halálról beszélni.
2016. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

A halál csak egy átmeneti állapot.

Az amit mi "életnek" nevezünk, az egy nagyon csekély időtartalmú dolog.

Szerintem van.

2016. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kalman93 válasza:
59%

Szia en voltam komaban 1 hetig.

Egy idoben nagyon sokat kokainoztam es egyszer tul sokat szivtam fel . Olyan dolog elmondom

Hogy en utana epp szaltam ki a kocsimbol es mintha fejbe vagtak volna onnantol kezdve se kep se hang . Lealt az idegrendszerem akkor mar komaba voltam. Onnantol kezdve miutan ossze estem nem volt semmi mint egy mely alom pedig korulottem zajlott az elet. 20 percig fekfdtem komaba mar lealt az erzek szervem stb ugy vittek be... lealt a szivem 3 percig halott voltam semmire nem emlekszem nem erzekelte. Semmit ujra elesztetek stb... egy hetig aludtam utana felebredtem lelegezteto pisilo pelenka mibden fajta mero . Es akkor kerdezem hol vagyok mondjak az intenzien 1 hetig komaba voltal azt se tudta. Mivan. Szoval az hogy alagut . Feny . Meg leporok az eleted az hamis sagyis nekem nem volt semmi... pedig halott is voltam 3 percig szoval..olyan mint egy mely alom amibol sose kelsz fel !!!

2016. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Ez most itt valami szavazás hogy belépünk-e a halál után egy másik életbe vagy sem? Hexit? Én a nemre szavazok.


Bizonyított tapasztalatok nincsenek, csak mendemondák tapasztalatokról. Szóval mindenki azt hisz amit akar.

2016. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
85%

Apu aztmondta,nyàr fàkat làtott,meg szürke v ezüst színű alakokat,illetve egy kalapos embert akinek karvaj orra volt és sötét szeme,és nézte..de nem érzett félelmet.

Nem tudom amugy...mert olvastam valami olyasmit h ilyenkor kibocsàt valamit az agyunk azert látnak egyesek kepet...

2016. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!