Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ikerlángoknak a megismerési...

Az ikerlángoknak a megismerési fázis után minden esetben szétválik az Útjuk?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy ikerláng. Hol tanítják?
2016. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Az Élet Iskolájában, Ahol az Isten a Tanár. Negyedikes anyag.
2016. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó inkarnációban már nem kell elszakadni, amikor már mások oldalán tökéletes társsá fejlődtek. Az utolsó egy-két inkarnációjában szerintem mindenki megélheti az ikerlángszerelmet. Illetve hát egyszer majd elköltözik innen a szellemcsaládunk erről a bolygóról, nem tudom, hogy addig tud-e majd mindenki tökéletes társsá fejlődni. De mondjuk lehet simán az is, hogy majd a fejlődés felgyorsul, valószínűnek tartom, hogy ez lesz, és akkor mindenki megélheti még idelent a Földön. :) Mondjuk én nemtom. Csak ezekre gondolok.:)
2016. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Amit utolsó is mondott. De nem kell tökéletes, csak annyira megfelelőnek lenni, ahol problémák nem lökik el feleket egymástól.

Természetesen nem mindig kell és sok esetben nem vállnak el.

2017. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Eleve szét vagytok menve. Így jó magyarosan. A problém az, hogy aut hiszik attól hogy talákoznak már össze is jöttek. Hát nem. A kérdésed tehát butaság, de közel sem akkora mint az utolsó inkarnáció. Ez az első. Vége ennek a korszaknak, csak az a baj, hogy a sötétség aki régen pont a vallással vezetett el minket istentől, ma az ikerlánggal a szerelemtől. Vergődnek, de én akkor is egy jobb világot építek, vagyis növesztek és teremtek :)


Pétet 23

2018. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!