Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Alvás közben mindig kellemetle...

Alvás közben mindig kellemetlen, érdekes álmok?

Figyelt kérdés
Minden egyes éjjel vagy akár nappal is kellemetlen dolgokat álmodok.Igazából nem rém álmok,de felébredés után nyomott vagyok és sokszor jó pár percig reszketek is.Néhányra tisztán emlékszek,néhányra foszlányokban.Mitől lehet ez és mi a megoldás erre?Tudatalatti tisztítást végeztem+mély meditációt napi szinten gyakorolom.Valami kivédési vagy levédési dolog létezik e erre.Különben már kevésbé visel meg, majdhogynem hozzászoktam.Mi okozza ezt?

2014. júl. 21. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, te így dolgozod fel a napközbeni kellemetlen élményeket. Elég stresszes időszakom van, és mostanában én is kellemetlen, de nagyon színes, érdekes álmokat álmodom. Nagy részére emlékszem is. Viszont nap közben nyugodtan viselem a rám nehezedő nyomást, és türelmes vagyok másokkal. Szóval nálam ezek az álmok védekező mechanizmusok lehetnek. Ha van még időd, egy ilyen álom után próbálj visszaaludni. Nálam maximum háromszor ismétlődik meg, utána pihentető alvás jön. De én többször is megébredek és visszaalszom éjszaka.
2014. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 21. 16:42
 3/3 anonim válasza:

Igazából ezek valaminek a kivetülései, az természetes, hogy ébredés után még 'nyomot hagy'.

Olvass ilyeneket: [link]

2014. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!