Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi állhat a spontán vetélés...

Mi állhat a spontán vetélés lelki hátterében?

Figyelt kérdés

Szerintem minden testi betegségnek lelki oka van. Ennek mi lehet az oka? Orvosi, szervi probléma nincs. Nem tervezett gyerek spontán vetélése történt az 5. héten.

Meg úgy egyáltalán. Reinkarnációs szempontból hova kell tenni a vetélést? Meggondolta magát a lélek, vagy egy figyelmeztetés az anyának, vagy mi?


2016. jún. 28. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

úgy tudom, ha a magzatot a korai szakaszban éri valamilyen olyan hatás, ami sérültté tenné, akkor van a vetélés. Csernobil után magasabb volt nálunk is a vetélések száma- amit persze nem hangoztattak (a rad.sugárzás kimondottan káros főleg a korai szakaszban, és vetélést okoz) Gyakori a vetélés korábban abortuszon átesetteknél, akkor is, ha nem látszik semmi szervi elváltozás.

Lehet inkarnációs probléma, amit természetesen soha senki nem fog "tudományosan" bizonyítani, mert más ontológiai szinten van.

"Meggondolta magát" - ez elfogadható és megnyugtató kifejezés. A figyelmeztetés: fél év szünet után kell újrapróbálni, mert teljesen helyre kell jönni a szervezetnek.

2016. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van már egy gyerekem. Ez egy nem tervezett terhesség volt, ami annyira korai szakaszban szűnt meg, hogy szinte nem is létezett igazából. Igazából szerintem a saját anyasággal kapcsolatos dolgaimban kellene rendet tennem valahogy, de nem tudom hogy. Ha őszinte vagyok, ez szerintem egy nekem szóló jel, de nem tudom értelmezni.
2016. jún. 28. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
nyilván csak te tudod valamennyire értelmezni (ha nem túl közeli az előző terhesség, és maradt az előző terhesség után semmi sérülés) De az nem hiszem, hogy az, hogy "nem örül" felhőtlenül valaki a nem kívánt terhességnek az ok lehetne, mert szinte mindig ambivalens érzések rohanják meg az anyákat az első időben. Furcsa, de egy könyvben olvastam: annak ellenére hogy semmilyen beszéd nem volt a nagyobb (de még kicsi) kisgyerek előtt erről, szoktak tudni a terhességről - rajzaikban megjelenik...
2016. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3,5 éves a kisfiam, megkérdezte, hogy baba van a pocakodban? :'(

Nem maradt semmi sérülés, régen volt. Igazából évek óta őrlődök azon, hogy akarok-e második gyereket, és mindig a nem jön ki nyertesen.

Rá kell jönnöm valahogy, hogy mit akart ez jelenteni, de nem tudom hogy. Évek óta nem tudom ezt elrendezni magamban. :'(

2016. jún. 28. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogyha nem őrlődsz, ha "elengeded" egyszer csak megjelenik a válasz. Vagy megálmodod. Biztos voltál már úgy, hogy nagyon kerestél valamit, nem lelted, és mikor letettél, ott volt az orrod előtt. Ezek a tündérek játékai, Weöres szerint:

"Az állat-, növény-, ásvány-fajok angyalai és ördögei: a tündérek, manók. Nem lények; nem az időben, hanem a változatlanban vannak. Figyelj meg egy fölrebbenő verébcsoportot: ami a szárny-zizzenésükben nem a természeti hang, de valami édes együgyüség: ez a

verébcsapat tündére.

Vagy figyelj meg egy diófát: ha tépázod, kelletlenül és viszolyogva adja gyümölcsét; s ha szeliden, tisztelettel közeledsz hozzá, szívesen adakozni kezd és megpillantod a lefosztottnak látszó alsó ágakon a leg-elérhetőbb és addig észre nem vett diókat: ez a diófa tündére."

(Weöres A teljesség felé)

[link]

2016. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem minden testi betegségnek lelki oka van."


Ez ÍGY nem igaz! Pontos úgy lehetne, hogy SOK betegségnek LEHET lelki oka IS, de nem minden esetben, igen sokszor szervi okok állnak fenn.


Az elsö 8 hétben rengeteg terhesség megszakad és nem lelki okokból, hanem mert a megzat nem tud rendesen fejlödni. Régebben, amikor még nem tudtak a nök otthon tesztelni, ilyen esetben észre sem vették a terhességet, és elintézték azzal, hogy késett vagy egyszer kimaradt a menzeszük. Ez a természetes kiválasztódás része, nem kell külön extra hátteret látni bele.

2016. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy hozzá értő személy segítségével menj vissza az előző életedbe (de csak akkor ha ez a személy ért ahhoz amit csinál és szerinte is végre lehet hajtani) talán választ kapsz a kérdéseidre de lehet hogy nem.

Anyukámmal hasonló eset történt nem akartak apával második gyereket és anya sokat rágódott rajta. Végül a jóga tanárnőm, aki nagyon kedves, hogy talán anya és apa az előző életükből választ kaphatnak arra, hogy legyen-e egy második gyerek.

Azóta minden rendben van velünk az öcsém 7 éves én meg 17 :) kicsit sok a korkülönbség de írtam, hogy sokat gondolkoztak :D

2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hozzá értő személy segítségével menj vissza az előző életedbe (de csak akkor ha ez a személy ért ahhoz amit csinál és szerinte is végre lehet hajtani) talán választ kapsz a kérdéseidre de lehet hogy nem.

Anyukámmal hasonló eset történt nem akartak apával második gyereket és anya sokat rágódott rajta. Végül a jóga tanárnőm, aki nagyon kedves, azt mondta, hogy talán anya és apa az előző életükből választ kaphatnak arra, hogy legyen-e egy második gyerek.

Azóta minden rendben van velünk az öcsém 7 éves én meg 17 :) kicsit sok a korkülönbség de írtam, hogy sokat gondolkoztak :D

2016. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 homo ludensz ***** válasza:

Egyszerű. A lelked mélyén ,tudat alatt tiltakoztál a születendő kis lény majdani léte ellen.Nem örömmel gondoltál a jövetelére inkább azon filóztál milyen módon fogja felborítani a mostani életedet.

Nem tervezett? Mégis mikor lenne számodra optimális azaz tervezett?

2016. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

65%-os köszönöm! Nagyon sokat segítettél!:)


6-os, tök igazad van, én mégis úgy érzem, hogy valamit tanulnom kell ebből.


7-es, gondoltam már hipnózisra, de ilyet nem csinál szíre szóra egy pszichiáter sem, kóklerekhez meg nem megyek.


9-es,őszintén? Ha magamra gondolok, akkor soha. De ez azért nem ilyen egyszerű, nagyon sok olyan ember szaladgál a világban akit nem terveztek a szülei, ha ez így működne nem lennének abortuszok.

2016. jún. 29. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!