Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van akinek bevált a rózsakvarc?

Van akinek bevált a rózsakvarc?

Figyelt kérdés
Van egy rózsakvarc karkötőm, utána olvastam és rengeteg jótékony hatása van a kőnek. Van, akinek bevált pl. szerelem terén? (Főként abban vannak pozitív hatásai)
2016. júl. 4. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Az ásványoknak nincs efféle "jótékony" hatásuk. Pusztán szép kövek. Nincs értelme többet feltételezni róluk. Attól függetlenül, hogy hol mit írnak róluk.
2016. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

nekem van rodonitom, obszidiánom, ametisztem, lápiszom és lazulitom. volt már hegyi kristályom, napkövem, holdkövem és borostyánom.


egyik sem hatott, egyik sem segített, még meg is tisztítattam egy "médiummal" és megóvtam az idegenek érintésétől, de semmit sem segített, azok is csak kavicsok.


a rózsakvarc is valszeg ugyanez. bebeszéled magadnak h ez segít majd a szerelemben, aztán miattad lesz, mert bebeszéled és nem a kavics miatt.



ez pareidolia...

2016. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben? Nem segít, illetve nem tudom, mit szeretnél elérni vele. Karkötőként hordva fogalmam sincs, én medált vettem, tehát a szívcsakrám környékén hordtam nagyjából egy fél évig minden nap. Nagyon nagy változásokat vettem észre az érzelmi életemben, sokkal intenzívebben kezdtem érezni, sokkal nyitottabb lettem a saját és más emberek érzései felé is. Tulajdonképpen egyáltalán nem hittem benne, csak nagyon megtetszett, de amikor fél év után tudatosult, mennyit változtam ezen a téren... Én már elhiszem, hogy emiatt, vagy emiatt is.
2016. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!