Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsolni általatok...

Tudnátok tanácsolni általatok kipróbált és bevált (! ) módszereket a tudatos álmodáshoz?

Figyelt kérdés

Már egy csomó interneten fellelhető módszert megpróbáltam, de sehogy sem sikerült. Emellett van valami, ami segítene abban, hogy gyakrabban álmodjak és meg is jegyezzem, mi történt?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

valóságteszt

azért nem sikerül mert nem vagy kitartó

2015. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Internetten talált módszereket és praktikákat velünk is megosztanád? Linkeket tudnál ide küldeni? Engem is érdekelne. Én még nem próbáltam, de a tanult módszerek és theta hang segítségével lehet könnyebben sikerülne tudatosan álmodnod. A youtubeon ha keresőbe beírod, hogy theta meditation, akkor megtalálod, én a lótusz ülésben ülő alak előnézetű videóra szoktam időnként bealudni.
2015. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kellj fel hajnalban, majd aludj vissza. Velem szinte mindennap megötrénik. Pedig csak 5percre akarok szunditani. De álltalában 1 óra lesz belőle:d

Semmi valóságtesztet nem csinálok, egyszerüen csak beugrik, hogy álmodok. Szoktam is hülyeségeket csinálni, csak amikor felébredek, fáradtabb leszek mint mielőtt lefekszek.:D

DE ha felkelltem már nem vagyok kómás.

2015. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak nem ezt a kommentet is egy ilyen hajnali felébredésnél írtad? ☺
2015. júl. 18. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy emlékezz álmaidra, vezess álomnaplót! Technika: Wild.
2015. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű és jó technika: mindennap nézd a tenyeredet tudatosan és sokszor ezáltal akarva akaratlanul álmodba is nézni fogod és olyankor beugrik h most álmodsz. Egyszerű és tuti módszer :D
2015. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!