Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kivel tortentek mar paranormal...

Kivel tortentek mar paranormalis dolgok?

Figyelt kérdés
Akivel tortent irja le.
2016. júl. 18. 09:19
1 2
 11/11 anonim válasza:

Velem is volt már....13 èves leszek.

Elmentem a barátnőmèkhez,akik vidèken laknak...a házuk három rèszből áll,van egy pici,ami most jelentèktelen,van lent,egy nagy,ès az udvarról fel lehet menni mèg egy lakásba...ők fent laknak,az anyukájával,lent a papája lakik...az anyja kèthetente èjszaka dolgozik...ezen a napon este nyolc óra volt,anyja dolgozott,papája lent tvzett...mi pedig zenèt hallgattunk a telomrol...le akartunk menni az udvarra,mert mèg világos volt...leállítottam a zenèt,ès kikapcsoltam a kèpernyőt...az èn telefonom jelszavas!!!!a zene a felènèl tartott,mikor leállítottam...mikor az udvarról felèrtünk,bementünk a lakásba,ès kb. Mikor hármat lèptünk előre,elindult egy öt zenèvel lejjebbi zene,a negyedènèl...Mi sikítva lerohantunk,de a papája nem hitt nekünk...másnap az anyja kihozott a barátnőm szobájából egy szellem/dèmon űzèssel kapcsolatos könyvet....mèg sem èn sem a barátnőm,sem pedig az anyja nem látta azt a könyvet...ja,meg egyszer ugyanott,a barátnőmmel bementünk a szobába,ès a barátnöm köszönt a engeri malacának..."szia babóca"

Valaki(vagy valami)visszaköszönt a nappaliból,öreg rekedes hangon."sziaa".a vèr megfagyott bennünk...egyedül voltunk,mert a papája kórházban volt,anyja pedig szintèn dolgozitt...

2016. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!