Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lehet tudatosan...

Tényleg lehet tudatosan álmodni? Van itt olyan, akinek már sikerült?

Figyelt kérdés
Kicsit bullshit-szaga van, de jó lenne, ha működne :"D Trollok kérem kíméljenek.

2016. júl. 20. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sikerült már.(És nem trollkodok, tényleg sikerült, ha érdekel, dobj egy pm-et!)
2016. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 4x volt de fogalmam sincs hogyan csináltam. 16/F
2016. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
63%
Szia! Nekem szokott ilyen lenni, de elég rendszertelenül. Szerintem ez akkor fordulathat elő, ha bár pihensz, de nem vagy elég 'fáradt' ahhoz, hogy mélyen aludj. Ilyenkor valahogy alvás közben 'tudatosul' bennem, hogy alszom, de nem ébredek fel fizikálisan, csupán tudom, hogy alszom, de mégis a tudatomban éber vagyok... bocs de nem tudom jobban leírni :D De ez se mindig van így... van hogy hulla fáradt vagyok, és alszok egész este. Ez csak néha fordul elő, viszont akkor tisztán emlékszem reggelente, hogy miket csináltam álmomban.
2016. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen lehet... Bár még nem tudom hogyan. De néha volt már olyan. (nem troll vagyok).

Ha érdekel írj privit. Megírom mit álmodtam.

2016. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Legoman ***** válasza:

Igen, tényleg lehet.


Csak hát gyakorlás és idő kell hozzá (nem 1-2 nap/hét).

De szerintem ennyit megér. :)

2016. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

van, működik.

kitartás és gyakorlás kell hozzá. vagy tehetség.

2016. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fleurr ***** válasza:
Valami olyasmi gyakorlat vagyok, hogy pár percenként ismételgeted, hogy "Ébren vagyok és nem álmodom." Ha ezt ismételgeted a végén valahogy tudatosan tudsz majd álmodni. Az egész gyakorlat leírására nem emlékszem, de valami ilyesmi.
2016. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez most az a kategória, hogy szeretnél valamit megálmodni, és ennyi? Én aztat meg szoktam rendelni :)
2016. júl. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) utolsó, ha neked ez ilyen simán megy... :D
2016. júl. 28. 23:41
 10/13 anonim válasza:
Igen, olvastam erről egy könyvet. A címe Álmodjunk tudatosan! volt. Szerintem még meg lehet vásárolni az újságárusoknál.
2016. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!