Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallgassak a megérzéseimre?

Hallgassak a megérzéseimre?

Figyelt kérdés

Tavaj ősszel találtam rá valakire, aki elég fura érzéseket váltott ki belőlem. Valami azt súgja, pillanatnyilag nincs helyünk egymás életében, de a későbbiekben dolgunk lesz egymással. Nem tudom miért hiszem ezt, de úgy érzem, attól a késő őszi naptól ezer éjszakát kell rá várnom. Igen, nem napot, hanem éjszakát. Sokszor vagyok fent éjjelente, és gondolok rá. Néha, egyre ritkábban, úgy érzem ő is rám gondol, és ez mindig újra erőt ad, hogy várjak.

Őrültségnek hangzik. A dolog egyetlen okból tartalmazhat logikát: úgy tartják, persze ez nem feltétlenül igaz mindenkire, hogy a szerelem ~három évig tart. De el kell mondjam, erre nem gondoltam, mikor ez első alkalommal felötlött bennem. A kapcsolatának eleve 2-3 évet jósoltam, ami lehet igaz, amennyiben az csak vágyra alapul, nem az igazi, csak legyen valaki, stb. Úgy érzem másrészt, hogy pillanatnyilag én sem vagyok rá kész, talán pont ennyi idő kell ahhoz, hogy ez megváltozzon.

Lehet ebben valami? Hallgassak magamra? Annyira furcsa egy ilyen különös, nem is tudom honnan felötlő gondolatra alapozva, egy idegennel való találkozásra, megismerkedésre várni.


2016. júl. 22. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés.
2016. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass.
2016. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd én is voltam így. Teljesen úgy éreztem,hogy igen köztünk ott van az az elemi vonzerő. Egyszerűen éreztem Ő az. Olyan érzelmes volt mint én, szavakkal ki sem tudom fejezni azt az érzést amit ő kiváltott belőlem. Mikor ő a friss bimbódzó kapcsolatunkat megszakította, rejtélyes módon, sírt a telefonba egy 30 éves férfi... nos fura volt az egész. Tudtam,hogy neki én ugyanúgy az Ő.t jelentem mégis kényszerhelyetbe került és volt vmi titka. Tehát nagyon szenvedett mikor vége lett ,mint ahogy én. Alig tudtam kitörölni a fejemből úgy gondoltam , éreztem,hogy nekünk még vissza kell találnunk egymáshoz. Kimondhatatlan vonzalmat éreztem iránta, nem is a huhh de nagy SZerelem volt még részemről hanem mintha a letépték volna a karomat :D érted, a részem volt, totál úgy éreztem,hogy ismertem már őt vhonnan. De úgy látom ebben az életben sem jött össze :D Boldog kapcsolatban élek mégis ott lapul ez az ember a tudatomban és még 11 év távlatából is keresem a választ,hogy ki Ő és honnan "ismerem" Durva :)

Hiába gondoltam érzetem ,hogy nekünk még van keresnivalónk egymás mellett, én utána találtam meg azt a férfit akit nekem szánt az ég. Ezt is éreztem az első pillanatban. Tehát annak a titokzatos fiúnak nem volt helye ebben az életemben, mert akkor nem ismerem meg a mostani páromat :) akit el nem hagynék már érte sem. Szerintem azzal a fiúval lehettem előző életemben, vagy más személy szerepét töltötte be ,nem tudom de tuti h ismerem vhonnan. Bocs ,de vhogy ez jött meg kellett osztanom veled, mert lehet hasonló a szitu. Tehát ne várj senkire, hagyd magad sodorni az árral.

2016. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ugyanezet erzem es nem kerdes h hallgatok smegerzeseimre mert fudom es erzem, hogy teljesul es egyutt leszunk, ezt meg lehet erezni:-))
2016. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!