Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Mit láthattam?

Mi lehetett ez? Mit láthattam?

Figyelt kérdés
Tegnap késő este mentem haza és amikor felnéztem az égre egy fénypontra lettem figyelmes,ami akkorának tűnt mint a többi csillag körülötte,de folyamatosan mozgott felfelé és a színe is sokkal sárgábbnak tűnt, mint a többié volt.Egy darabig felfelé mozgott majd egyre vörösebbé és sötétebbé válva egyszer csak eltűnt.Biztos valamilyen számomra nem ismert természeti jelenség lehetett,kíváncsi lennék mi lehetett az.
2009. szept. 22. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

AZ bizony az ISS ürállomás volt. Nálunk már sötét volt, de a magas pálya miatt a Nap megvilágította a napelem tábláit és azok verték vissza a fényt.

Mát olyan nagy egyébként az ISS, hogy jó szemmel nappal is lehet látni.

2009. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Juj! Helikopter!
2009. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
műhold
2009. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 IQnindzsa ***** válasza:
Az első válaszadóval értek egyet. A leírás alapján a nemzetközi űrállomás lehetett.
2009. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!