Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 és fél éve meghalt édesanyám...

2 és fél éve meghalt édesanyám, akkor 14 voltam. Viszont ha mostanában eszembe jut az, hogy meghal, akkor úgy érzem mintha nem rég történt volna, és szinte mindig érzem hogy itt van. Ugyanez a helyzet az ő testvérével. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindketten 44 évesek voltak mikor meghaltak. Nagynéném 2 hónappal születésnapja után, anyum 2 hónappal születésnapja előtt, és sok hasonlóság volt a két eset között (azt levéve, hogy anyum szívelégtelenségben halt meg, míg nagynememnek agydaganata volt) édesanyám hamvai itthon vannak. Ő kérte így, és egyet értek vele. Pszichológushoz is járok, és ő azt mondta, hogy természetes az, hogy az álmomban megjelenik, illetve hogy hallottam a hangját a fejemben (első 3 hónapban volt csak ilyen) a kérdésem csak annyi lenne, hogy normális az, hogy érzem a jelenlétét? Főleg mostanában..

2016. júl. 27. 21:09
 1/3 anonim válasza:
Frederica Bosco: Szerelmem egy angyal című sorozatot olvasd el kérlek!
2016. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szkeptikus oldalrol nezzuk akk azt mindom nirmalis mivel nagyon nehez szinte lehetetlen feldolgozni azg hogy aki azelott mindennap ott volt veled az nincs soha tobbe.


Ha szellemhivo oldalrol nezzuk akkor pedig azt mond hovy eleg egyertelmu. Anyukad hamvai otthon vannak nalatok. Tehat ott van a lelke a szelleme is.



remelem tudott segiteni


az Inkvizítor

2016. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Részvétem,

Vannak akik hisznek a szellemekben de én nem ha te hiszel nyugodtan magyarázhatod azzal hogy a szelleme van körülötted

Nekem nagyon sok háziálatom volt es mindig sirtam amikor meghalt ez egyik de apukám mindig azt mondta "senki nem hal meg ha gondolunk rá az emlékünkben örökre élni fog" szerintem ez egy bölcs gondolat es igaz hogy nemtudom milyen elveszíteni egy anyat és egy

nagynénit de azt tudom mi segít

2016. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!