Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit gondoltok erről a 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a 31 éves férfiról? Normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Normális az a felfogás ebben a korban, hogy azért nem akar elköltözni otthonról (a szüleitől, kertes családiházból), mert nem tudja nagyon fenn tartani az albérletet (amivel még nem is lenne baj). Csak hogy, a pasi akkor sem költözne el otthonról, ha lenne rá pénze, mivel állítása szerint, semmi értelme egyedül élni. Csak akkor lesz hajlandó elköltözni a szülői háztól, hogyha komoly kapcsolata lesz.

Ez normális? Mert, személy szerint, én nem nagyon tudom felfogni ezt a gondolkodást. A pénz részét tökéletesen megértem. De szerintem az lenne a normális ha ennyi idősen már nem a szülőkkel élne egy 31 éves férfi...



2016. ápr. 1. 23:57
1 2 3
 1/21 VirágésBence ***** válasza:
45%
Ha az ő szemszögéből nézed tök jó minden, anyuci főz, apuci ellátja a teendőket a ház körül, mosnak rá, tiszta a ház és ő a kisujját sem mozdítja.
2016. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
egyáltalán nem normális. elég szánalmasan hangzik.
2016. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Besegít a házi munkába folymatosan :) sokszor ő főz magára. Nem az van, hogy kihasználja a szüleit.... rengeteg elintézni valót ő csinál meg, gyakran a beteg időssebb testvére helyett is, és az anyja helyett is
2016. ápr. 2. 00:00
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
változott a leányzó fekvése. csak segíteni akar a családján ameddig tud. van különbség bőven.
2016. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%

Én sem nézném ezt jó szemmel, sőt.

De mennyivel jobb már hogy ellátják.


De ha a párom, (29) nem élne függetlenül, nem hiszem hogy vele lennék. Szerintem fontos hogy el tudja látni magát.

2016. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs reális esélye a közeljövőben egy komoly kapcsolatra akkor nagyon is jó gondolkodik.A lényeg a lehetőség,hogy adottak legyenek a feltételek az önálló életre ha úgy alakulna.
2016. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj ezzel a gondolkodással, hogy az okozatot szeretné előbb, hogy megváltoztassa az okot.

Komoly kapcsolatra egyre kevesebb az esélye, ha minden így marad.

2016. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

miért ne lenne normális? szerinted csak az lehet normális, amit te jónak tartasz?


szerinted az fontosabb, hogy hol és hogyan lakik, vagy az, hogy milyen ember?


ez egy praktikus döntés a részéről, hogy nem akar egy külön lakásra, háztartásra költeni, csak azért, hogy egyedül éljen. ráadásul lehet, hogy nem is akar egyedül lenni. egy csomó ember szenved a magánytól és nem vágyik rá.

2016. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert nincsen kivel,magányosan meg nem jó
2016. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nézőpont kérdése a dolog.

Ha nem a szülein élősködik, saját dolgait ő rendezi, akkor szerintem nincs ezzel baj. Így legalább nem magányosan él egy albérletben, van kihez szólni, van kivel közösen csinálni egy két dolgot. Régen egy rakáson éltek az emberek egy házban. Sokszor 3 generáció, akkor ez volt a természetes. Ma kinézik azt aki a szüleivel él, és jóban van velük, mert hogy az nem normális....

Akkor nem normális ha rajtuk élősködik, magának semmit nem tud megcsinálni, nem tud leválni, ha párja lesz akkor sem akar elköltözni, na ilyen esetben mondanám azt hogy ez nem normális.

2016. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!