Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek Atlantiszban? Ha...

Ti hisztek Atlantiszban? Ha volt is, fent maradhatott valamennyi tudás belőle?

Figyelt kérdés
Érdekel a véleményetek, és szeretek ezzel kapcsolatos történeteket olvasni, főleg mágiákat. :)

2016. aug. 1. 15:31
1 2 3 4 5
 1/48 Ozmium42 ***** válasza:
61%
Tekintettel arra, hogy arra sincs bizonyíték, hogy létezett, meg azt se tudja senki, hogy hol kéne keresni, gondolhatod, hogy mennyi minden maradhatott belőle.
2016. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
A búvárok szoktak ilyen városromokat, meg ilyesmiket találni, főleg a Bermuda háromszögnél.
2016. aug. 1. 16:02
 3/48 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszek Atlantiszban. Nekem nem több, mint egy gyerekmese. Nem mondom lehet, hogy vannak alapjai, amit eltúloznak, de olyan formában, ahogy előadják szerintem sose létezett. Ami fennmaradt belőle egy gyerekmese nem több.
2016. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
71%

Igen, pontosabban nem mert már nincs. De ebben semmi mágia nincs. A lényeg hogy nem a mai ember volt az első inteligens faj aki megtelepedett a Földön. Hanem az atlantisziak . Elméletileg a szigetük (inkább kontinensük) az az Atlanti óceán felsőbb részén volt( ha érdekel küldök képet hogy kb hol volt), csak aztán ez elsüllyedt. Azt hogy miért azt nem tudom.

A víz alatti városokról annyit hogy régen alacsonyabban volt a vízszint ezért épültek oda.

Még egy pár atlantiszi dolog:

Állítólag egyes egyiptomi pharaók is atlantisziak voltak(azok akiknek megnyúlt feje volt) továbbá a piramisaik értelmetlennek tűnnek, de van mögöttük valami. Egyes járatok pontosan egyes csillagokra néznek . Szóval a piramisok afféle felkészülés volt egy utazásra. Továbbá megnyúlt agyú figurákat találtak egy egyiptomi ásatáson.


Egyesek szerint a homosapiens faj fenn maradása az atlantisziaknak köszönhető. Egy elmélet szerint amikor kitört a Toba vulkán megváltozott a dns-ünk és ezért éltük túl a katasztrófát míg más emberi alfajok kihaltak.


Az Atlantisz gén nevű könyvet javaslom neked ha érdekelt vagy a témában ez egy háromrészes sorozat első része.

2016. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Értem. Jöhetnek még vélemények. :)
2016. aug. 1. 19:51
 6/48 A kérdező kommentje:
Érdekel utolsó. Én is hiszek benne, de tiszteletben tartom, ha valaki nem. Az ottani tudásból semmi nem maradhatott fent, csak a piramisok? Vagy már állami kézen lehetnek azok, amik esetleg mégis?
2016. aug. 1. 19:53
 7/48 homo ludensz ***** válasza:
84%
Nálam évek óta van egy 22 lapos atlantiszi tarot kártya. Egy Atlantiszról szóló könyv mellékleteként. A könyv végén természetesen leírja a kártyák jelentését és a kivetési formulát is. A kérdésedet olvasva felötlött bennem hogy milyen régen kérték tőlem hogy vessek nekik.
2016. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
72%

Világunk titkai- Atlantisz, az eltűnt világ

Ha ezt megnézed biztosan elgondolkodtat ;)

A youtube-on egész jó képminőségben fent van :)

2016. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Homo ludensz, mi a könyv címe?

Utolsó: Köszi! :)

2016. aug. 1. 21:25
 10/48 homo ludensz ***** válasza:
89%

F.E. Eckard Strohm: ATLANTISZ Mestertudása

Fény kiadó 1995.

2016. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!