Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek Atlantiszban? Ha...

Ti hisztek Atlantiszban? Ha volt is, fent maradhatott valamennyi tudás belőle?

Figyelt kérdés
Érdekel a véleményetek, és szeretek ezzel kapcsolatos történeteket olvasni, főleg mágiákat. :)

2016. aug. 1. 15:31
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
83%
Én előző életemben Atlantiszon éltem, szóval nem hiszek, hanem tudom.
2017. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
62%
Thot egy p*csfej volt,játszott az emberekkel és nem tisztelt bennünket,mondjuk csak párszáz éve vagyunk képesek önállóan is gondolkodni és nem parancsszóra hajlongani,nade akkoris...Már Hermész Trimegisztosz Smaragdtábláin is jól látszik a lekezelő stílusa,(a kettő ugyanaz a személy sajnos) a tudás őrzője és továbbvivője volt de sosem kellett reinkarnálódnia,a nagy piramis földalatti sztáziskamrájában az "Amenti termeiben" fiatalodott vissza újra meg újra,hogy terjeszthesse a különböző kultúrákban..Egyébként teljesen igaza van a 30-asnak termonukleáris katasztrófa pusztította el,ami az időburkokkal való kísérletük eredménye volt..mindennel kísérletezgettek ami mozgott,genetika,idő,energia erkölcsileg teljesen megkérdőjelezhető társadalom volt spirituális fejlettségük ellenére is..végül ez ami okozta a föld anyagba süllyedését,tehát nem úgy kell elképzelni ezt a kultúrát mint a mai anyagi világban látható csodás hófehér márványromokat,itt csak az alapok voltak meg,de maga a város a 4. dimenzióban az asztrálsíkon látható..Az egészet gondolatmágiával hozták létre és tartották fent(kvantumfizika) többek között ezért sem találják...vannak viszont reinkarnálódott atlantiszi leszármazottak,lélekcsaládok akik jelenleg írországban iszogatnak és játszanak a saját teremtményeikkel(manók,tündérek,szintén 4. dimenzió),de nálunk is vannak elszórva..
2018. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
29%
#32 Tundál még mesélni? Vagy olyan oldalt mutatni, ahol olvashatok bővebben Atlantiszról?
2018. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
70%

Igen létezett. az Akaszori és a Kanári ( nem tudom helyesen őket ) között volt. Én és a lélekcsaládom is onnan származik. Hatalmas lerakódás van ott, tehát fizikailag is megvan a helye. Viszont nem halt ki minden atlantiszi. Néhány embert áttelepítettek egyiptomba, és pl. rokonom, Thot feltolatta a keoxpiramist utána lejött mégegyszer és megépítette Imhotepként a Sakkara quantumpiramist. Vannak maradványok, csak keresgetni kell.


A manókkal játszósnak meg annyit üzennék, hogy van sokkal jobb dolgunk is, mint hogy csiklandozzuk a manóink pocakját.

2018. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
82%

"keoxpiramis"


Fel is dobtad a napomat. :)

2018. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
47%
Mint leirtam, nem tudom hogy irjak helyesen, es nem is fogok utana nezni mert szuksegtelennek erzem. Benne vam a fejembe, hogy hogy volt az egesz, nekem ennyi eleg.
2018. márc. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
66%

Igen. (Nagy valószínűséggel) maradt fenn tudás belőle .... de rejtegetik ... vagy a Monopólium miatt vagy félnek az esetleges káros következményekről.


A Bibliában szerintem Atlantiszt siratják sok helyen ... kódolva!

Máté Evangélium ... mondja Jézus, hogy mi fog eljönni .... szerintem (egyes szakaszoknál) egyértelműen a hajdani Atlantiszról beszél.

2018. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
100%
Én hiszek
2018. dec. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
75%
Azt a tudást sok vallás meg mai életmódtanácsadó meg szektavezér beépítette a tanai közé.Az a baj normál ember számára nincs egységes tudás arról ami akkor volt.valahol biztos fennmaradtak könyvek erről az időszakról, de azt hétköznapi ember nem fogja látni.
2018. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
38%

Ha Atlantisz foglalkoztat, nézz utána a görögök által Hyperboreának (vagy Hüperborea) nevezett földnek. Indiai és kínai források is írtak róluk. Hiedelmeik szerint a világ legészakabbi pontján volt Hyperborea, olyannyira hogy onnan csak dél felé lehetett menni. Egyesek rideg mindenttudóknak, mások egész egyszerűen a legbölcsebb, legfejlettebb népnek tartották a lakóit.

Ha Atlantisz nem is, ez biztosan egy létező dolog volt. Skandináviával azonosítják egyesek, de azt én nehezen hiszem, lévén hogy a germánokat barbároknak tartották a görögök. Az általam leghihetőbb elmélet szerint az ősi Észak-Szibériai finnugorokra, vagy a szkíták egy részére utaltak így (legyünk bármelyik előző két nép utódai, ne keverjük ide a magyar őstörténetet), tehát akár az is lehet hogy a hüperboreusok mi voltunk egyszer, vagy legalábbis az őseink szomszédai voltak.

Nagyon érdekes, érdemes utánaolvasni.

2019. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!