Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen furcsaság történt...

Milyen furcsaság történt veletek eddig péntek 13-án? :D

Figyelt kérdés

bármire kíváncsi vagyok, ami ijesztő, furcsa esetleg röhejes és egy bizonyos péntkeken történt

Deee lehetőleg ne olyan izéket írjatok, hogy pl. fogat mostam!!!, vagy rossz volt a menzán a kaja, hanem ilyen különlegesebb dolgokat, ami amúgy még azelőtt soha sem, vagy ritkán történt meg veletek

paranormális cuccok is jöhetnek :D



2016. aug. 8. 11:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves utlsó kérdező

Őszinte részvétem :(

2016. aug. 10. 15:17
 12/20 anonim válasza:
100%
Tyűű nekem egyszer volt egy vicces eset péntek 13.-án. Mentem be a nagyszobába egy bögre tejjel a kezemben és nem tudom miért de a bögrét bámultam neki mentem a falnak. A föld, a fal és én is tiszta tej voltam. Ahol kiborult felmostam aztán bementem a szobába átöltözni. Hirtelen kirántottam a szekrény ajtót, hogy kivegyek magamnak egy új felsőt erre a zsanérok elengedték és az ajtó ráesett a lábfejemre. Majdnem beszartam. Kiakartam menni anyumnak szólni, de elfelejtettem, hogy ott felmostam és hanyatt vágódtam. Délután meg amikor a barátnőmnél beakartuk terelni a kutyá a hátsó kertbe megijedtem a kutyájáól elkezdtem futni és nekiszaladtam a kifeszített ruhaszárítókötélnek és lett egy hupli a szemem alatt. Estig a kórházban ültünk először a bapesetin aztán a szemészeten. A szemészeten csepegtettek valami szart a szemembe ami kitágította a pupillámat és ettől homályosan láttam a másik szemem meg könnyezett egy kicsit és ahogy fogtam a jobb szememet a kezzemmel és jöttem ki az ajtón nekiborultam az ottani székeknek és a földre estem. Rettenetes ciki volt és persze mindenki rajtam nevetett.
2016. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
péntek 13. lettem második egy tanulmányi versenyen és mikor hazaértem az a hír fogadott hogy felborult a costa concordia :"D
2016. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
84%
Egyszer még 2.-os koromban mentünk iskolába, hallottam a rádióban közbe (mert autóval mentünk) a péntek 13. balszerencsés így meg úgy, de nem hittem benne, az iskolában még nagy gyászolás fogadott, mert meghalt előző nap egy beteg kislány...
2016. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Gazell válasza:
85%
Ma van péntek 13. Eddig nem a legjobb, de semmi különös. Reggel csak háromszor estem pofára, kétszer seggre a jég miatt. Amúgy tényleg semmi. Ja! Belerohantam ma két tanárba is... áh, kicsit sem volt ciki amikor felborultam a lépcsőn... Amúgy szeretem a péntek 13-at. Tök vicces. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
1x 5-öst kaptam fizikából középsuliban, aztán fizikus lettem lol.
2017. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is péntek 13-án ballagtam általánosból, és a tatám már nagyon beteg volt, de csak 14-én halt meg. <3 Néha a testvérem vagy a barátnő
2017. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
*m szülinapja péntek 13-ra esik az mindig vicces, de még nem történt semmi különös egyszer se.
2017. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

Dolgozatot írtunk magyarból egy nagyon gonosz tanárral, és nem engedte, hogy elhalasszuk, mert ő nem babonás.

Péntek 13-án született a nagymamám

És péntek 13-án halt is meg....

2017. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
85%
Egy messzi-messzi galaxisban (értsd rég volt), még általánosban annó énekkaros voltam, tehát szerettem énekelni (bár hangom a nincs, de sebaj :D). Reggeli szünetben a menzás kaját amit kaptunk többen a kukába dobtuk olyan rossz volt. Bejött a tanár és meglátta a kenyereket a kukában, mikor megkérdezte ki volt bevallotta mindenki. Mindenki megkapta az osztályfőnöki intőt akkor, aki ezt tette. Énekóra volt a következő, a srác aki mellettem ült piszkált, ezért kilöktem a padból, persze éneklés közben. :D Kaptam egy órai munka egyest, mert nem énekeltem. Mivel a nagyszüleimmel és a tesómmal laktam, így a tesóm aki mindig aláírta az ellenőrzőm, röhögött egy sort, de nem volt belőle igazán gondom. De azóta nem igazán csípem a péntek 13-at :)
2018. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!