Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt gondolom, házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt gondolom, házasságon belül is szükségünk van egy bizonyos fokú személyes szabadságra. Ez mennyire őrült gondolat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mit takar, ez a zemélyes szabadság,


hogy a feleknek mennyiben van erre igényük.


Mivel ha van igény, es nem kapja meg, akkor rámegy a kapcsolat.

2013. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem őrült gondolat. Egy normális házasságban van mindkét félnek egy kis szabadsága. Nálunk is van. A férjemnek van külön dolgozószobája ahol elvan ha magányra vágyik. Időnként a barátaival összejárnak a hobbijuk miatt. Én havonta egyszer lányos szórakozásra megyek. Ilyenkor csak mi a 4 jó barátnő kiruccanunk, és elmegyünk moziba, vásárolni vagy csak szórakozunk egyet férjek nélkül.
2013. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy néha legyen egy-két órám, amit saját kedvtelésemre töltök el.
2013. jún. 19. 09:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális
2013. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez normális.

Jő esetben mindkét félnek van hobbija, amivel kikapcsolódik.

Nálunk van amit közösen is csinálunk, de van, hogy csak ottvagyok, mert egyedül nincs kedve menni (agresszív görkori-csöveken, korlatokon csúszás, félcső...stb) én leülök a fűbe olvasok, rejtvénytfejtek, vagy mamásan kézimunkázok (ez az én hobbim)

De van,mhogy hívok valakit, mi elmegyünk sétlni, ő kiugrálja magát.

Olyan is van hogy elmegy egyedül fotózni...

Annyira nincs igényünk a különtöltött időre nekünk, de megadjuk a teret a másiknak, ha szól, hogy egyedül akar, akkor nem akadályozom benne, én ugyis elunom magam pl fotózáskor elég hamar...

Ezért írtam, hogy igény függő



Amúgy az első vagyok:)

2013. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Már mitől lenne elvetemült gondolat? Ez a normális! Nem szűnsz meg létezni a házasság tényétől!
2013. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy bizonyos fokúra igen. De tudni kell a határokat.
2013. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez csak akkor működik, ha mindkét fél igényli.
2013. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A másik félnek évek óta megadatott ez. Ha én igénylem, csak vita van belőle...
2013. jún. 19. 11:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lassan a házasságom fog rámenni arra, hogy én is így gondolom, de akkor is ez lenne a normális. :-/

Végül is nem sziámi ikrek vagyunk, hanem két önálló ember. És elhiheted, én se akarok túl nagy dolgokat, és tudja is a feleségem, hogy úgyse csinálnék olyasmit, ami nem fér bele egy házasságba.

Vagy bizalomhiány vagy önbizalomhiány áll mögötte, nálunk pl. attól fél a párom, hogy a végén rájövök, hogy nélküle jobban érzem magam, mint vele, és el fogom hagyni, ezért inkább megpróbálja megakadályozni vagy tönkretenni az egyedül töltött időmet. Ez már beteges szerintem, és próbálok javítani a helyzeten, szerintem neked is utána kéne járni, mi áll VALÓJÁBAN a háttérben, és megpróbálni valami közös nevezőt találni.

2013. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!