Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos lesz valaki...

Ha öngyilkos lesz valaki akkor azzal a személlyel tényleg ez fog történni halála után?

Figyelt kérdés
Halottam olyanokról hogy aki öngyilkos lesz az nem kerül fel a mennyországba hanem szellemként szenved tovább a földön meg olyanról is halottam hogy aki öngyilkos lesz az tisztító tűzben fog égni.Ne értsétek félre én nem akarok öngyilkos lenni csak érdekel a dolog.Nektek erről mi a véleményetek ? szerintetek ez igaz lehet ?
2016. aug. 20. 05:06
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem igaz. Az öngyilkosnak ugyanúgy megsemmisül minden DNS-e és a benne tárolt információ mint a többi halottnak. Ahogy az agyukban tárolt információ és emlék is minden eltűnik. A test atomokká és molekulákká alakul, vagy ahogy vallás mondja, porból lettél porrá leszel.

Akik visszajöttek a klinikai halálból azoknak az agya még nem szenvedett akkora károsodást haláluk alatt és a rövid haláluk idején épp úgy élményeik voltak mint annak aki elájul. Tehát ők ezért tudtak beszámolni a haláluk idején tapasztalt élményeikről. De ha elporlad az agy akkor élmény sincs többé, csak az ami a születésed előtt is volt és éreztél: Az atomjaid és molekuláid akkor sem éreztek semmit, ahogy a halál után sem fognak.

2016. aug. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Baromság. Kövezzetek meg de én ebben a pokol és menyország dologban nem hiszek. Ha meghaltál valószínűleg minden elsötétül örökre, te onnentől kezdve semmilyen formában nem fogsz tovább létezni. A halál módja is lényegtelen, a lélek, a szellem és a többi csak mese vagy babona. Alaptalan dolgok. Habár nem lehet biztosan tudni mi vár ránk a halál után. Majd kiderül egyszer.
2016. aug. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
A "semmilyen formában nem fogsz létezni" dolgot cáfolnám, hiszen a fizika törvénye kimondja, hogy energia nem vész el, csak átalakul. Egyébként minden mással egyetértek az előzővel annyi különbséggel, hogy szerintem lesz velünk valami a halál után, de mivel tudatunk akkor már nincs, nem fogjuk tudni, hogy mi.
2016. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:
75%

A kérdésedre a válasz, hogy nem ez fog vele történni.


Aki öngyilkos lesz, vagyis elmenekül a feladata elől, mert nem bírja végrehajtani, annak következő életében is ugyanez lesz a feladata. Vagyis egészen addig nem fog fejlődni, míg azt meg nem oldja.

Ezenkívül egyre jobban fogják nehezíteni életről életre a dolgodat.

2016. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

#2 :) senki nem fog megkövezni hitedért vagy hitetlenségedért,ezen már túl van az emberiség,legalábbis Európában.

Viszont én nem értek veled egyet.

Én úgy gondolom,hogy a halállal nem ér véget egy emberi lénynek a légezése. Túl egyszerű lenne minden ha a halál lenne az utolsó álomás.

Miért vagyunk,mert én nem hiszem,hogy csak azért lennénk,hogy minőségi komposztot szolgáljunk a földanyának. :)

Valami csak akkor lehet biztos tény amikor nem marad eg egyetlen más opció sem amivel meg lehetne cáfolni az adott feltevést.

A tények nem hagynak maguk után egyetlen kétséget sem.

Szóval lehetséges e,hogy a halál után van folytatás?

Igen lehetséges!

És szeríntem ezt kell figyelembe venni,mindig azt az opciót kell figyelembe venni ami előnyünkre van és nem hátrányunkra.

Mert ha netán az lesz biztos tény,hogy van menyország,akkor pokol is van.

2016. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a testéhez ragasztják és ül a sírkövén.

jó esetben hamvasztják a testet ekkor csak bolyongani fog.

2016. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!