Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz, hogy csak olyan emberekk...

Igaz, hogy csak olyan emberekkel álmodhatunk, akiket már valójában is láttunk életünkben?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Most így belegondolva ez lehet igaz, de én álmodtam már olyannal akit nem tudtam, hogy ki az, de az arcát sem láttam álmomban, szóval..
2016. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Álmunkban képezhet az agyunk bármit amit csak elbír a képzelet. Valós személlyel viszont nem álmodhatunk, ha előtte nem ismertük volna meg. De mert a hasonlóság az létezik, könnyen hihetjük, hogy a kép amit agyunk kombinál, az a valóság.
2016. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem igaz.

Sokan így találják meg a lélektársukat.

2016. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

de igaz teljesen!

Minden olyan szemely akiket almunkban latunk mar egyszer lattuk a valo eletben valahol

pl arrol almodsz hogy uj munkahelyed van es almodban latod az uj kollegaidat (akikrol meg mernel eskudni meg soha nem lattad) valojaba mar lattad oket valahol tv ujsag...buszmegalloban amig vartal a buszra vagy cask esletalt melletted... de mivel ezek annyira mindennapi dolgok hogy tudatosan nem is emlekszunk az arcukra vagy nem is volt fontos... de a tudatallattid emlekszik az arcukra (es az ember szeret itelkezni kulso alapjan) a tudatod almodban tarsit az arcukhoz egy szemelyiseget es o szerepel majd az almodban


Sot az is biztos hogy mas emberek idegenek mar rengetegszer almodtak veled de foggalmuk sincs rola ki vagy...


Az agyunk nem alkot teljesen uj arcokat embereket amikor almodunk egy az hogy felesleges lenne ketto abbol epitkezik ami mar megvan :)

2016. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Utolso teljesen igazad van, megy a zold pacsi🖐
2016. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
nem igaz.
2016. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

Lepkeszárnyú tündérekkel biztosan nem találkoztam még :)Vagy az nem számít embernek?

2016. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Nem igaz. Én tegnap is olyannal álmodtam akit nem ismerek és nem találkoztam vele.
2016. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!