Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvényét gyakorlók,...

Vonzás törvényét gyakorlók, ti hogyan maradtok mindig pozitívak? Illetve ha az ember folyton negatív dolgokkal és emberekkel találja szembe magát, akkor mit tegyen, hogy ő ne essen ugyan ebbe a csapdába?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez így nem igaz.

Sokszor nem gondolod végig mit is kérsz vagy hogyan valósulhatna meg.

Van aki szeretne jobb állást, erre kirúgják.

Magába roskad, hogy ő másik munkát szeretett volna, nem munkanélküliséget.

Pedig a munkanélküliség egy motiváló erő egy másik munkára.

Aztán így is tesz, majd rájön hogy soha nem váltott volna, ha nem rúgják ki.

Szal így kell hozzáállni meg hogy sikerülni fog.

Én speciel így jártam és akkor jöttem rá, hogy óvatosan kell gondolkodni, de pozitívan.

2016. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keressen egy ThetaHealing konzulenst, akivel kitisztíthatják azokat a tudatalatti programokat, ami alapján szabotálja saját magát.
2016. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1#

Ez igy van, ugyanez tortent velem is nem is olyan reg. Engem is kirugtak, mert szerettem volna egy jobb allast. Kezdeti elkeseredesbol, lett egyfajta megszallottsag hogy uj munkat keressek. Aztan egy ev mulva a rengeteg kudarc utan, ez alabb hagyott, es lebetegedtem. Jelenleg rokkantsagin vagyok, ami szinte semmire sem eleg, de legalabb nem kell keregetnem. Uj baratokra leltem, mert a regiek kozul egy sem latogat. Ugyhogy 1-es marha jokat mondogatsz te itten baratom.

2016. jan. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Mindennek csak a hozzáállás az oka.

Ha pozitívan állsz hozzá, akkor azt kapod.

Ha negatívan állsz hozzá, akkor azt kapod.


Vagyis, ha folyton panaszkodsz, hogy ez meg az történt, jaj ez nem lehet igaz, már megint ez a hülye...

Ilyet nem szabad csinálni. Helyette úgy kell hozzáállni, hogyha rossz is történt, hogy:

"Lényegtelen, majd megoldom máshogy."

És többet nem is foglalkozol vele.

2016. jan. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az ember találkozik folyamatosan negatív dolgokkal.

Az adott személy gondolatai azok, amik teremtik a negatív dolgokat és az adott ember hangulata határozza meg azt, hogy mit tükrüz vissza más ember.

Amilyen vagy te, olyanná válik a környezeted is.:)

Egyébként én csak 2 éva "alkalmazom" tudatosan a vonzás törvényét.

De már pár hónap eltelte elég volt ahhoz, hogy teljesen optimista legyek.

Ennek az eggyik oka az, hogy rájöttem hogy az optimizmussal és a kitartással bármit elérhetsz.

Uána ezt próbáltam "kombinálni", a vonzás törvényének használatával.

És érdekes módon azt vettem észre, hogy hatékonyabban tudom vonzani az adott dolgot/személyt és,mintham egy "pajzs" lenne körülöttem ami nem engedi be a negatív gondolatokat.

Tehát a válasz: Erre nincs magyarázat, ha elég erős az akaratod akkor rájössz.

Mindenkinél más.:)

2016. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találja meg azt, hogy mit kell megtanulnia az adott "negatív" élethelyzet vagy személy által. "Nincs jó vagy rossz, a gondolataink teszik azzá".
2016. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!