Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakinek sokáig a halálát...

Ha valakinek sokáig a halálát kívántam, ugye nem fog meghalni?

Figyelt kérdés

Volt egy szerelmem, aki utólag kiderült hogy megcsalt. Szakítottunk, de nagyon rossz volt ezt feldolgoznom. Előjött nálam ilyen depresszió szerű állapot + a halálát kívántam minden áldott nap... "Azt akarom, hogy XY haljon meg" ilyenekre gondoltam. Elmentem pszichológushoz, mert azért mégse valami normális ilyenekre gondolni. Ő azt mondta, hogy ez valaki lelki védekezés, így vezetem le a dühömet stb. Már azóta kevesebb ilyen gondolatom van, kezd elmúlni lassan.

De én most elkezdtem attól parázni, hogy miattam fog megtörténni. Több (pozitív) kívánságom teljesült már, amit nem gondoltam volna hogy valaha teljesülni fog, mondhatni bármilyen kívánságom előbb-utóbb bejön, és nem konkretizálok Istenre vagy Vonzás törvényére, csak észreveszem hogy mindig teljesül.

Ezért kezdtem el most rettegni ettől, bár tudom hogy nem vagyok felsőbbrendű annyira hogy mást "halálba küldjek", de mégis félek nagyon. Igazából minden félést és aggódást megérdemlek, ha ilyen rosszakra gondoltam de mégse akarom hogy baj legyen.

Ugye nem lesz miattam baja?



2016. aug. 26. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem fog meghalni mert azt kívántad. Nem tudom hogy normális-e vagy sem, hogy mindennap valaki halálát kívánd. Nekem is voltak ilyen problémáim, de nem kívántam a halálát pedig nagyon durván elbánt velem, körülbelül a te iQ szinted is hasonló szinten van, mint Ms népszerűségnek. Körülötted forog a világ és az egész univerzum, hogy a kívánságaidat teljesítse, irigylem az ilyen embereket. Biztos jó lehet a világodban élni.
2016. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Más halálát kívánni valóban az egyik legerősebb védekezési mechanizmus, pszichológusként sok kezeltemnél láttam már hasonlót. Írtad, hogy már kezd elmúlni, ez nagyszerű. Mit tett veled az a fiú? Ha gondolod, írj privátot.

Nem fog megtörténni, legalábbis emiatt nem. Ha viszont megtörténik más okból kifolyólag az neked életed végéig borzasztó lesz, mert azt fogod gondolni hogy miattad történt. Ezért veszélyes az ilyen.

Az írásodból látom, hogy nem vagy rossz ember. Remélem nem fog semmi rossz történni az exeddel, de valamit tenned kéne annak érdekében hogy a rossz kívánságaidból fakadó bűntudat enyhüljön. Az is jó ha ostorozod magad érte, legyen bűntudatod mondjuk egy hétig, aztán felejtsd el. És többet ne kívánj rosszakat.

Az első válaszolót nem minősíteném

2016. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt, tuti hogy nem.
2016. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
DE MEG FOG HALNI!!!44!! ÉS MIATTAD!!!!4!négy!!
2016. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is teljesúlnek azota miota Béla mondta "minden kívànsàgod így teljesüljön"..de ne àtkozz màsokat az visszaszàll ràd..persze az ember ha dühös vahy olyan élethelyzetbe van nehéz megàllni..

Bezzeg az én kivànsàgaim amik nem màsokkal kapcsolatos azok nem teljesülnek :(

2016. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
nem, csak magadnak ártasz vele. mert rossz energia
2016. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
az átok visszaszáll, úgyhogy ne kívánj ilyeneket.
2016. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer biztos meghal...
2016. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Ne aggódj, lehet, épp te vagy, aki miatt tovább él majd ! :)

Vagy nem hallottad még, hogy " akinek a halálát kívánják, az nagyon sokáig fog élni" ?

2016. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!