Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet az, hogy valakinek a...

Létezhet az, hogy valakinek a reménytelen/viszonzatlan szerelme legyen az ikerlángja?

Figyelt kérdés
Lehet az, hogy valaki reménytelenül, viszonzatlanul szerelmes egy emberbe, aki az ikerlángja (ikerlelke; bárhogy hívhatjuk...), de a másik nem ismeri fel?

2016. jún. 3. 14:09
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
15%

Nem létezhet, ilyen még sosem fordult elő, és sosem fog, ez teljesen biztos. Tiltja az ikerlángok szerelmi életéről szóló 4. törvény.


Jaj, csak nem azért kérdezed, mert viszonzatlanul szerelmes vagy az ikerlángodba? Szerinted létezhet?

2016. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Gonosz leszek,de hosszú távon jól jársz ezzel a stratégiával: ha nem kellesz neki,hagyd a francba! Ne gyárts elméleteket,hogy ikerláng meg előző életben találkoztatok meg blablabla... tudom,mikor szerelmes az ember, hajlamos belelátni a világ minden hülyeségét,hogy értelmet nyerjenek a dolgok,vagy reményt kapjon,de ha nem jön össze,akkor minek erőltetni? Csak szánalmasnak fogsz tűnni a szemében.
2016. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

szia. Ilyenről még nem hallottam hogy ikerláng, de azt hogy előző élet... arról már igen)

Nekem van egy nagyon régi hosszú ideje tartó reménytelen szerelmem ami nem akar múlni sehogy se. Bárkivel jöttem össze bárkivel találkoztam őt kerestem benne, és különös de hasonlítottak is rá külsőleg, belsőleg. Az az illető akit a mai napig (10 éve) hogy szeretek, nem akart velem összejönni, azt mondta, hogy engem nem akar megbántani. Igen nagy szoknya vadász volt akkoriban mostanra már lekötötte magát és nem is találkoztunk már sűrűn. De bárhol voltam mindig ott volt ő is. A sors valahogy folyton össze terelt minket, még a legváratlanabb pillanatokban is.. Már egy éve nem láttam és eléggé fáj. Szokott rólam kérdezni mi van velem van e valakim nem voltam neki se közömbös de valahogy még se tudtunk össze jönni. és én is mindig megkérdezem az ismerősömet hogy szokott e vele találkozni, mert hiány érzetem van, érzem hogy ott kéne lennem közel hozzá. Szoktam olyanokat álmondni amik meg is valósulnak vagy valami alapja van. Talán hülyeségnek hangzik de egyszer az előző életemről is álmodtam. És ismerős volt a hely meg minden. Valahol a múltban játszódott amikor még háborúk voltak, ő lány volt én fiú, és érdekes utána az álom másik felében meg vissza kerültem a jelenbe és még mondtam is hogy talán ebben az életben összejövünk végre. Érzem és tudom hogy már rég ismerem. Talán kaptunk ebben az életben is egy esélyt hogy egymásra találjunk. Ha a sors úgy akarja összejön. Ha nem akkor következő életünkben ha még lesz, ha Isten is úgy akarja :) Nekem ez a véleményem, én hiszek benne.

2016. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
81%

Az, hogy jelenleg viszonzatlan, nem jelenti azt, hogy a későbbiekben is az lesz.

Lehetséges, hogy ő még nem ismerte ezt fel (ha tényleg lélektárs), mert esetleg spirituálisan nincs azon szinten még.

Hogy mikor jön erre rá, azt nem tudni. Ismerek olyan párt, akik tizenévesen vagy a huszas éveik elején együtt voltak, majd elváltak útjaik, és kb. 30 évvel később találkoztak újra, és megint együtt vannak.

2016. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%
Kérdező mikor van a szülinapod és a szerelmed szülinapja .
2016. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
93%
Elméletileg lehet, én azt olvastam. Az ikerlángok nem feltétlenül igaz szerelemben halnak meg egymás mellett. Akárhogy végződhet: szerelem, utálat, se veled, se nélküled kapcsolat
2016. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%
Miért fontos az, hogy mikor van az egyik születésnapja és mikor a másiké?
2016. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért fontos az, hogy mikor van az egyik születésnapja és mikor a másiké?"

Ez pl ikerlángoknál szerintem egybe szokott esni. Ha még az évszám el is tér, de a hónap-nap szerintem egyezni szokott.

2016. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!